bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ТОП-5 можливостей навчання за кордоном для соціальних підприємців

Хто такі підприємці? Перше, що спадає на думку – це тотально комерціалізовані люди, гуру малого, середнього та великого бізнесу, ладні майже на все заради отримання прибутку. Проте чи всі бізнесмени однакові? ГУРТ підготував підбірку можливостей для соціальних підприємців, тобто для тих, хто протягом ведення власного бізнесу вирішує суспільні проблеми та винаходить рішення, які можуть попередити появу нових викликів.

1. The Connection Challenge

Однорічна програма дає можливість провести 10 тижнів на території кампусу в Берліні, розвиваючи індивідуальний бізнес-план. Можна буде пересвідчитися на практиці, що потрібно робити, аби стати успішним підприємцем, працюючи на реальну групу Challenge під керівництвом Мессі Берлін, однієї з найбільших торгово-виставкових компаній.

Дедлайн: 9 жовтня 2015 року

Детальніше – тут.

2. Конкурс The Creative Shock

Щорічний конкурс бізнес-кейсів серед студентів із усього світу. Учасники щороку збираються для вирішення реальних бізнес-, маркетингових та PR-проблем, важливих для розвитку соціальних підприємств і організацій. Цільова група проведення конкурсу – студенти-бакалаври та магістри. Протягом двох етапів розробки бізнес-кейсів студенти зможуть поринути у  реальне життя глобальних соціальних бізнес-моделей і дізнатися, як всі традиційні бізнес-стратегії можуть бути застосовані до соціальних підприємств і організацій.

Дедлайн: 18 жовтня 2015 року

Детальніше – тут.

3. Програма The Community Solutions

Це професійна програма розвитку для кращих і яскравих світових громадських лідерів, яка працює в прозорості та підзвітності; стосується толерантності та вирішення конфліктів, екологічних проблем, питань гендерної нерівності. Відібрані кандидати будуть навчатися чотири місяці у США, спілкуватимуться з місцевими некомерційними організаціями або з певним державним органом.

Дедлайн: 30 жовтня 2015 року

Детальніше – тут.

4. Стипендія соціального підприємництва від Relief Riders

The Relief Riders Social Entrepreneur Voluntourism Scholarship спрямований на підтримку освіти та розширення прав і можливостей молодих соціальних підприємців, щоб допомогти їм бути кращими для створення життєздатних підприємств.

Про відкриття нової аплікаційної форми ви зможете дізнатися, підписавшись на розсилку новин сайту.

Детальніше – тут.

5. Стипендія The Scoll

Стипендії Сколл – стипендії для студентів МВА, які надаються за підриємницькі рішення щодо актуальних соціальних та екологічних проблем. Подавати свою кандидатуру можна за умови вступу на програму MBA Saïd Business School. Стипендія забезпечує фінансування та ексклюзивні можливості, наприклад, зустрічі з всесвітньо відомими підприємцями, лідерами та інвесторами. Стипендія покриває навчання для підприємців, які створили або працювали у соціальній підприємницькій діяльності і хочуть покращити свої знання ринкової практики для того, щоб бути ефективнішими у своїх наступних соціальних проектах.

Дедлайн: 8 січня 2016 / 18 березень 2016

Детальніше – тут.

Підготувала Надія Богатир 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.