bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ допомагає майбутнім підприємницям розпочати власну справу

Протягом 1-3 та 8-10 жовтня 2015 року в межах проекту «Розвиток жіночого підприємництва в Україні» 40 жінок із Київської області відвідали тренінги «Розпочни свій бізнес», що впроваджувалися Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Всесвітньої єврейської допомоги. Основою для тренінгів стала розроблена Міжнародною організацією праці програма «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес».

Під час тренінгів учасниці сформулювали бізнес-ідеї, навчилися складати маркетинговий та бізнес-плани, а також отримали знання з підбору персоналу, калькуляції собівартості, фінансового планування та звітності.

Пропонуємо до вашої уваги відгуки учасниць тренінгів:

«У цього тренінгу надзвичайні переваги, тому що учасниці опиняються серед жінок, які готові змінювати Україну на краще. У них реальні креативні ідеї, і це надихає. Сам тренінг дуже якісно організований і продуманий. Тут я отримала не лише системний підхід до відкриття власної справи, а ще й нові знайомства і сили рухатися далі», – Світлана Нестеренко, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область.

«Я переселенка з Донецьку. У зв’язку з військовими діями довелося закрити свій бізнес. Частину вдалося перенести в онлайн-простір. Тож тепер починаю все з початку. Хочеться повернутися до колишніх оборотів, розширитися, тому я вирішила спробувати себе в програмі ГУРТа. Мені дуже сподобався тренінг. Тепер по гарячих слідах хочу заповнити бізнес-план і подати його на конкурс. Сподіваюся на перемогу!», – Інна Неліпович, м. Буча, Київська область.

«У мене зараз досить складний період у житті. Тож таке відчуття, що від моменту подачі заявки на участь у проекті до самого тренінгу пройшло півжиття. Звістка про те, що мене відібрали, стала добрим знаком. Я прийшла сюди й заглибилася в творчу й дружню атмосферу, яка змусила мене думати інакше. Крок за кроком стало зрозуміло, куди рухатися далі. Головне – не розслаблятися й втілювати свою мрію», – Людмила Пухляк, м. Васильків, Київська область.

«Для мене основна цінність цього тренінгу в тому, що тут все було дуже лаконічно. Нам не розказували, якими мають бути макроекономічні показники, навпаки, тренери наголошували на особливостях малого бізнесу. Це допомогло нам не боятися розпочинати свою справу. Мене в цьому сенсі дуже добре приземлили й мотивували. Також нам дали багато цікавих онлайн-ресурсів, які будуть корисними нам як підприємницям. Це надихнуло мене створювати подібні спільноти серед своїх знайомих, пов’язаних із бізнесом», – Ольга Ромашкіна, м. Ірпінь, Київська область.

«Нещодавно я заснувала громадську організацію й незабаром зрозуміла, що вона має за щось жити. Саме тому вирішила заснувати на базі ГО соціальне підприємництво, покликане працевлаштувати наших клієнтів та співробітників. Моє життя було пов’язане із роботою великих системних банків, тож знаю, як влаштований, наприклад, бухгалтерський облік у корпораціях, але ніколи не пробувала, як це працює в малому бізнесі. Тож тренінг мені дуже допоміг. І, коли я напишу свій бізнес-план, все остаточно стане на свої місця», – Олена Полозок, с. Чайки, Києво-Святошинський р-н, Київська область.

Учасниці тренінгів матимуть три тижні для підготовки бізнес-планів, які вони зможуть подати на конкурс. Переможниці конкурсу отримають субсидії на започаткування або розвиток власного бізнесу.

З матеріалами програми – підручниками та мультимедійними презентаціями, які допоможуть заснувати та розвинути власну справу, – ви можете ознайомитися за посиланням. Більше фото з заходу тут

Детальніше про програму читайте тут

Проект впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Всесвітньої Єврейської Допомоги.

Фото – Аліна Бо

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.