bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Шість онлайн-ресурсів, які будуть корисними для менеджерів волонтерських програм
11.11.2015

Якщо вас цікавлять волонтерські програми та участь у їхній успішній організації, відібрані ГУРТом інформаційні ресурси стануть у нагоді. Волонтерські центри, облік та оцінка діяльності, юридичні питання, ризик-менеджмент, відносини між персоналом та волонтерами, професійний нетворкінг та спеціальне програмне забезпечення – усе це ви можете знайти на запропонованих українських та зарубіжних сайтах. 

Тулкіт «Створення та керування волонтерською програмою»

Онлайн-інструмент ГУРТа створений задля здійснення суспільних змін. Завдяки тулкіту можна дізнатися, як розробити та втілити в життя ефективну волонтерську програму.

Тут покроково викладено інформацію про принципи розробки волонтерської програми, роль у ній координатора, залучення волонтерів, створення необхідних умов для їхньої роботи, координацію волонтерів, оцінку результатів їхньої діяльності та визнання праці. В інтерактивному посібнику зібрано 10 найважливіших порад, які варто знати менеджерам волонтерських програм. Практичні рекомендації, що є основою онлайн-інструмента, полегшать роботу з волонтерами та допоможуть залучити громадськість до вирішення проблем суспільства.

Дізнатись більше.

Energize, Inc

Керівником організації Energize, Inc є Сьюзан Дж. Елліс, всесвітньо визнаний експерт в галузі волонтерства. Компанія займається публікаціями спеціалізованих статей, навчанням та консалтингом організацій, які впроваджують волонтерські програми. Веб-сайт Energize, Inc містить численні уривки з книг і статей Сьюзан Дж. Елліс на тему відносин між волонтерами та персоналом. Серед інших питань, які розглядаються, є розробка адміністративної політики, оцінки програм, ведення, підбір волонтерів, прорахунок ризику і відповідальності. Інформація буде корисною для організації волонтерських центрів і розробки волонтерських програм.

Особливу увагу заслуговує онлайн-бібліотека «Менеджмент волонтерських програм від А до Я», що пропонує велику кількість освітніх матеріалів. Кожна тема представлена чотирма пігрупами матеріалів: статті та есе, репортажі та посібники,  актуальні веб-сайти, корисні поради від колег. Приємним бонусом є список матеріалів, присвячений онлайн-діяльності волонтерів. Деякі теми мають ілюстративний матеріал у відеоформаті. Бібліотека постійно оновлюється, а лайфхаків від колег стає все більше.

Дізнатися більше.

Сharity Village

Залучення волонтерів є важливим кроком до створення волонтерської програми. Проте без забезпечення волонтерів належними умовами для розвитку та довготривалої співпраці буде важко втримати навіть найбільш умотивованих із них. Про тонкощі залучення та механізми збереження інтересу до вашої волонтерської програми йдеться у матеріалах рубрики Volunteer Engagement.

Дізнатися більше

Nonprofit Risk Management Center

Волонтери є основою діяльності багатьох громадських організацій. Проте іноді вони можуть бути і джерелом  негараздів, наприклад, для репутації ОГС. Тому, як запобігти ризикам волонтерської програми, присвячено рубрику Volunteer Risk Management на сайті Nonprofit Risk Management Center. Таку ж назву має один із тулкітів за рубрикою Webtools. Він містить упорядковану за принципом «запитання-відповідь» інформацію, що спрощує розуміння того, які труднощі можуть виникати у процесі впровадження волонтерської програми та як їх можна подолати або уникнути. Крім того, керівники менеджерських програм можуть зацікавитися різноманітними матеріалами, зібраними за рубрикою Library.

Дізнатися більше

Charity Channel

Цей сайт об’єднує думки професіоналів громадського сектору. За категорією Volunteer Resource Management зібрано експертні блогозаписи, які можуть стати порадами, необхідними для практичного впровадження власних ідей щодо розвитку волонтерських програм. 

Дізнатися більше.

Volunteer Spot

VolunteerSpot має на меті сприяти швидкій мобілізації та координуванню волонтерів за допомогою спільнот і зручної соціальної мережі. VolunteerSpot надає можливість користуватися безкоштовним графіком, який не вимагає встановлення спеціальної програми. Також можна підписатися на розсилку з інформацією про різні цікаві інструменти для спрощення комунікації учасників волонтерської програми.  

Дізнатися більше. 

Підготувала Анна Макаренко та Валерія Омельченко

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.