bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Корисні онлайн-курси для нових ідей в управлінні неурядовими організаціями
14.02.2016

Організаційна спроможність - здатність організації ефективно досягати своєї місії та підтримувати стале функціонування у довгостроковій перспективі. ГУРТ підготував для вас добірку онлайн-курсів, яка допоможе удосконалити ефективність проектного та фінансового менеджменту, комунікацій та управлінських можливостей вашої організації. 

Онлайн-платформа Udemy, створена турецькими IT-спеціалістами дозволяє створювати  та відвідувати інтерактивні курси на різні теми. Викладачі курсів можуть взаємодіяти з користувачами через інтернет дошки обговорень. Udemy надає можливості платного і безкоштовного навчання. Уже понад 10 мільйонів студентів прослухало більш 40000 альтернативи курсу.

How To Design & Fund International Development NGO Projects

Цей курс допоможе вам вирішити удосконалити навички ділового листування та проектного менеджменту. Після проходження курсу ви зрозумієте, як спроектувати реальний міжнародний проект у реальному часі. Тож, ви не лише навчатиметеся теорії, а й використовуватимете отримані знання на практиці. Курс включає системи, які допоможуть у виконанні завдань, розвитку довготривалих, стабільних програм.

Програма: 29 лекцій та 2,5 год. відео.

Мова: англійська

Доступ - тут.

Coursera - технологічна компанія, що працює в галузі освіти; заснована професорами інформатики Ендрю Нґ та Дафні Коллер зі Стенфордського університету у квітні 2012 року. «Найкращий стартап 2012 року» за версією сайту TechCrunch. Переможець Webby Award 2014 року в галузі освіти (отримано і приз журі, і приз глядацьких симпатій). Пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

More Effective Leadership and Governance for Nonprofit Organizations

Курс стане в нагоді тим, хто хоче розвинути свої лідерські навички.  Він спрямований допомогти керівництву НУО удосконалити ефективність управління за допомогою спеціально розроблених курсів американського університетуUAlbany. Визначайте та аналізуєте лідерів та керівників, створюйте практичні способи для покращення управління, та впроваджуйте ці удосконалення не лише впродовж проходження даного курсу, але й після нього.

Програма: 3 курси тривалістю 5 тижнів кожен (5-10 годин на тиждень) та дипломний проект.

Мова: англійська

Доступ - тут.

Introduction to Communication Science

За період проходження курсу ви вивчите деякі з основних теорій, моделей і концепцій з області масового, міжособистісного і внутрішньо особистісного спілкування. Курс починається з розгляду базових моделей, далі йдеться про історію теорії комунікації, лінійних, орієнтованих на вплив теорій, прийомів підходу і, нарешті, вивчення теорій про виробництво і зміцнення культури через спілкування. Знання у галузі комунікацій посилять спроможності до мережування вашої громадської організації.

Програма: 28 годин лекцій з відео.

Мова: англійська

Доступ - тут.

Prometheus - громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України створюють та розміщують МВОК на власній онлайн-платформі та надають безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі. Відкривають безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.

Фінансовий менеджмент

Ви зможете дізнатись чому одні країни, підприємства або ж люди стають фінансово успішними, а інші – ні; якими є загальні принципи управління фінансами, що визначають успіх; що потрібно врахувати, маючи бізнес-ідею; як оцінити ефективність та інвестиційну привабливість бізнесу; якими є найсучасніші тренди розвитку фінансів.

Програма: 6 тижнів (5-6 годин на тиждень)

Мова: українська

Доступ - тут.

EDX - безкоштовна інтернет-платформа масових інтерактивних курсів, заснована Массачусетським технологічним інститутом і Гарвардським університетом у травні 2012 року. EdX проводить онлайн-курси університетського рівня з різних дисциплін для слухачів з усього світу на безоплатній основі, а також проводить дослідження у галузі навчання.

Вступ до проектного менеджменту

У продовж вивчення курсу ви дізнайтеся про принципи управління проектами, і як застосувати їх у своїй роботі і житті.

Програма: 6 тижнів (2-3 години на тиждень)

Мова: англійська

Доступ - тут

Підготувала Надія Богатир

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.