bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-курси для розвитку вашої громади
31.03.2016

У межах Місяця розвитку громад портал ГУРТ пропонує добірку онлайн-курсів. Нові знання ви зможете застосувати для розвитку різних аспектів розвитку вашої громади.

Основи некомерційної стратегії

Цей курс може допомогти майбутнім керівникам досягти успіхів із власними проектами та ідеями. Лекції, що починаються 15 березня, дозволять студентам розробити успішні стратегії досягнення визначених цілей і зробити необхідні кроки у напрямку ефективного розвитку. Розробником курсу виступив Пол Брест зі Стенфордської школи права, який є колишнім Президентом фонду Hewlett.

Мова: англійська

Доступ – тут.

Sustainable Community Development

Онлайн-курс, підготовлений Університетом штату Меріленд спільно з Інститутом урядової служби та досліджень. Курс пропонує практичні поради з планування планувати, організації, оцінки і коригування дій задля підвищення сталості громади.

Мова: англійська

Доступ – тут.

Effective citizen engagment 

Цей курс акцентує увагу на партнерстві та співпраці людей задля спільних цілей, і на тому, як увага до потреб один одного впливає на взаємодію людей у глобальному масштабі. 

Мова: англійська

Доступ - тут.

More Effective Leadership and Governance for Nonprofit Organizations

Курс стане в нагоді тим, хто хоче розвинути свої лідерські навички.  Він спрямований допомогти керівництву НУО удосконалити ефективність управління за допомогою спеціально розроблених курсів американського університетуUAlbany. Визначайте та аналізуєте лідерів та керівників, створюйте практичні способи для покращення управління, та впроваджуйте ці удосконалення не лише впродовж проходження даного курсу, але й після нього.

Мова: англійська

Доступ - тут.

Community Change in Public Health

Цей курс розглядає роль громади для  здійснення змін, необхідних для посилення громадського здоров'я. Автори курсу розглянули різні визначення «громади» і процеси, за допомогою яких ми «діагностуємо» або прагнемо зрозуміти структуру і характеристики різних типів громад. У онлайн-курсі також обгрунтовується необхідність громади брати участь у всіх етапах прийняття управлінських рішень - розробці, реалізації та оцінці. Насамкінець можна зробити висновки, дослідивши конкретний кейс громадського впливу на боротьбу з онхоцеркозом в Африці.

Мова: англійська

Доступ - тут.

Підготувала Анна Макаренко та Валерія Омельченко 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.