Сьогодні спроможність ОГС – у своєчасній технологічній модернізації

В рамках дослідження потреб українських неурядових організацій (НУО) в інформаційно-комунікаційних технологіях (ІКТ), проведеного Ресурсним центром ГУРТ протягом жовтня-листопада 2016 року, до якого долучилося 776 лідерів НУО, вдалося з’ясувати, що лише у 8% від загальної кількості опитаних наявні в організації ІКТ повністю відповідають поточним потребам. Поряд із цим 51% респондентів не знає про інновації в IT-галузі й тільки 15% володіють інформацією про можливості отримати пільгове програмне забезпечення.

З огляду на необхідність технологічної модернізації громадського сектору Ресурсний центр ГУРТ під час Публічної дискусії «Технології заради розвитку: ефективна розбудова спроможних громад в Україні», що відбулася в Києві 22 листопада 2016 року, презентував Програму технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна).

На заході голова правління Ресурсного центру ГУРТ Олексій Мелещук окреслив, які можливості доступу до новітніх технологій надає ГУРТ: «Завдяки доступу до новітніх технологій Ресурсний центр ГУРТ забезпечує ефективність не лише своєї роботи. 3 липня 2016 року ГУРТ спільно з TechSoup Україна реалізовує Програму технологічної підтримки неприбуткових організацій із метою забезпечення їх доступом до технологічних рішень, яких вони потребують для виконання своїх місій. У межах Програми технологічної підтримки ми пропонуємо НУО надання якісних послуг для забезпечення їхніх потреб в ІКТ».

Крім того, бажаючи ознайомити широку аудиторію з успішними прикладами інституційного розвитку, ефективної реалізації програм та проектів і досягнення цілей НУО завдяки використанню інформаційно-комунікаційних технологій, ГУРТ започаткував конкурс рецептів успіху «ІКТ для підвищення ефективності ОГС». До конкурсу долучилося 15 організацій, що на власному прикладі продемонстрували необхідність технологічної модернізації, яка не тільки підвищує загальну конкурентоздатність, але й дозволяє ефективніше виконувати взяті на себе повноваження.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.