bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Читайте ГУРТ в новому Телеграм каналі

Телеграм - одна з небагатьох платформ, яка працює навіть при слабкому інтернет-зв’язку та суттєво економить трафік. Це особливо важливо для користувачів, що перебувають на територіях з обмеженим Інтернет зв’язком. Саме тому ГУРТ запрошує всіх користувачів порталу підписуватися на новий Телеграм-канал ГУРТа

Будьте в курсі головних подій для українських ОГС, активістів, волонтерів, підприємців, представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади та журналістів. Дізнавайтеся першими про актуальні можливості, гранти, конкурси, тренінги, вакансії та події. 

Ми, як і раніше, публікуватимемо новини з хештегами, для вашої зручності. 

Навігація на каналі: 

#гранти - для пошуку можливостей фінансування 

#навчання - усе для навчання і розвитку 

#вакансії - працевлаштування у громадському секторі 

#можливості_для_молоді - актуальні проєкти для молоді 

#події - дискусії, форуми та інші заходи 

 

Ми цінуємо час наших користувачів, тому в Телеграм-каналі ГУРТа тільки відібрані та перевірені новини, без спаму та без інформаційного навантаження. 

Ще раз запрошуємо всіх приєднуватися до Телеграм-каналу ГУРТа та залучати своїх колег, друзів чи партнерів. Бажаємо успіхів у реалізації ваших ідей, а ми будемо збирати для вас найцікавіше!  

Все буде Україна!  

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.