bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дезінформація: розпізнати та знешкодити
20.03.2023

Сучасна людина щодня стикається не лише з власне дезінформацією, а й з інформацією про неї - застереженнями про її небезпеку та порадами, як вберегтися від негативного впливу цього явища. Для того, щоб дезінформація не змогла проникнути у ваш власний простір комунікації та нав’язувати вам заплановані дезінформаторами емоції, реакції та сценарії, потрібно чітко розуміти з чим ви маєте справу. 

Тлумачення дезінформації, як явища, дотичних до неї термінів, а також способи розпізнавання та захисту, ви знайдете в новому блог-пості Вадима Яцишена «Що вважати дезінформацією у власному просторі комунікації?»  на платформі Hive Mind. 

 

Hive Mind – це навчальний простір для цифрових активістів, який допомагає представникам громадянського суспільства розвивати цифрову стійкість. Це простір для навчання та обміну практикою. Приєднуйтесь до Hive Mind та сміливо використовуйте якісні навчальні матеріали. 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.