bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадські організації та ЗМІ: стратегія ефективної комунікації
29.05.2023

Ефективна комунікація – це не просто обмін інформацією. Це налагодження взаємозв’язків. Засоби медіа корисні громадським організаціям, але й громадські активісти можуть бути корисні ЗМІ. Про те, як зробити свою роботу не тільки важливою для суспільства, але й привабливою для ЗМІ - читайте в новому блог-пості Юлії Панченко «Як громадській організації побудувати ефективну комунікацію зі ЗМІ» на платформі Hive Mind.   

Якщо ви пропустили матеріал про те, як українським ГО вдається адаптуватися до умов воєнного часу та зберігати мотивацію, переходьте за посиланням

 

Hive Mind – це навчальний простір для цифрових активістів, який допомагає представникам громадянського суспільства розвивати цифрову стійкість. Це простір для навчання та обміну практикою. Приєднуйтесь до Hive Mind та сміливо використовуйте якісні навчальні матеріали.

 

Щоб завжди бути в курсі найактуальніших можливостей та подій громадського сектору - приєднуйтеся до спільноти змінотворців ГУРТа в соцмережах: 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.