bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Norton 360 Deluxe – захистіть дані організації, пристрої та особисту інформацію
01.04.2024

Програмне забезпечення Norton 360 Deluxe створене для того, щоб захищати комп'ютери, планшети та смартфони, а також особисту інформацію користувачів від онлайн-загроз, що є дуже актуальним у сучасному світі, зокрема в Україні в умовах російського вторгнення, коли агресор регулярно вдається й до кібератак. Через Програму TechSoup даний продукт надається неприбутковим організаціям безкоштовно.

 

Які функції забезпечує Norton 360 Deluxe? 

Безпека пристроїв: захищає ПК, ноутбуки, планшети чи мобільні пристрої від сучасних онлайн-загроз. 

Моніторинг темної павутини: Відстежує та повідомляє власника основного облікового запису, якщо знаходить його особисту інформацію в темній павутині - частині мережі, до якої звичайні пошукові системи не мають доступу. 

Брандмауер: Допомагає захистити пристрій та дані від атак та вторгнень, відстежуючи та блокуючи підозрілий мережевий трафік. 

Безпечна VPN: VPN без реєстрації забезпечує захист і шифрування при використанні публічних або спільних мереж Wi-Fi, що дозволяє переглядати веб-сторінки анонімно та безпечно. 

Менеджер паролів: Допомагає безпечно створювати, зберігати та керувати паролями, інформацією про кредитну картку та іншими обліковими даними в Інтернеті. 

Хмарне резервне копіювання ПК: Надає власнику основного облікового запису 50 ГБ хмарного сховища для резервного копіювання важливих файлів та документів у разі втрати даних через збій жорсткого диска, крадіжки пристрою або програми-вимагачі (лише для Windows). 

 

Для чого неприбуткові організації України можуть використовувати програмне забезпечення Norton? 

Ви можете використовувати Norton 360 Deluxe, щоб: 

  1. Захистити дані вашої організації від програм-вимагачів, вірусів, шпигунських, шкідливих програм та інших загроз 
  2. Забезпечити безперебійну роботу комп'ютерів для зниження витрат на системне адміністрування 
  3. Запобігти небажаним підключенням до комп'ютерів та інших пристроїв, щоб зловмисники не могли вкрасти інформацію, встановити та запустити програми або внести інші небезпечні зміни до комп'ютерів вашої організації 

Кожна підписка, яку ви замовляєте, має бути пов’язана з обліковим записом Norton, який використовує унікальну адресу електронної пошти. Якщо ви подаєте запит на кілька підписок Norton 360, вам потрібно буде активувати кожну підписку за допомогою окремого облікового запису Norton.

Для продовження користування потрібно замовляти цей продукт щороку. Перш ніж активувати нову підписку, ви маєте дочекатися закінчення терміну попередньої.

 

***

Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України TechSoup Україна відкриває нові можливості використання ІКТ для підвищення ефективності суспільно-корисних ініціатив. TechSoup Україна впроваджується Ресурсним центром ГУРТ з 2016 року. За цей час українські неприбуткові організації отримали пільгове програмне забезпечення на суму понад 1 мільйон доларів. Каталог доступного для українських неприбуткових організацій пільгового програмного забезпечення забезпечує усі основні управлінські та комунікаційні потреби. Пам’ятайте, використання ліцензійного програмного забезпечення отриманого на пільгових умовах через TechSoup Україна – це завжди ВИГОДАБЕЗПЕКА та ЕФЕКТИВНІСТЬ. Зареєструйте свою організацію на платформі TechSoup Україна і користуйтеся усіма перевагами пільгового програмного забезпечення від провідних світових виробників! 

_________________________________________________________________________

Приєднуйтеся до спільноти змінотворців ГУРТа в соцмережах: 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.