bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ розпочинає прийом заявок від ОГС на проведення цифрових заходів Meet and Code 2024
22.05.2024

Ресурсний центр ГУРТ як офіційний представник і партнер TechSoup Europe в Україні щороку влаштовує конкурс серед організацій громадянського суспільства на проведення дитячих і молодіжних заходів з розвитку цифрових навичок в рамках європейської ініціативи Meet and Code. Цьогоріч не виняток, і ми продовжуємо підтримувати українські ОГС в намаганні покращити знання нашої молоді та заохотити їх до вибору цифрових професій майбутнього. 

Запрошуємо українські організації подавати свої ідеї цифрових заходів у власних громадах. Це можуть бути онлайн, гібридні або офлайн події за умови дотримання правил безпеки. Майстер-класи, хакатони, семінари з програмування, лекції, кінопокази, конкурси, ночі кодування, курси робототехніки - вибирайте той формат заходів, який побажаєте. 

На реалізацію кожної вибраної у ході конкурсу події буде виділено фінансування у розмірі 20 000 грн, тож подавайте якнайбільше цікавих та розвиваючих ідей. 

Щоб подати заявку, вам потрібно зареєструватись або увійти у свій обліковий запис на сторінці Meet and Code.  

 

Базові критерії цифрових подій: 

- цільовою аудиторією є діти і молодь, участь для них має бути безкоштовною; 

- захід має бути присвячений темі цифрових навичок: програмуванню, кодуванню, робототехніці, кібербезпеці, IoT, штучному інтелекту та іншим темам, пов'язаним з технологіями; 

- період реалізації заходів - з 17 червня по 31 жовтня 2024 року; 

- заходи мають бути проведені на підконтрольній українському уряду території. 

Докладніше про умови участі читайте на сторінці ініціативи Meet and Code тут

 

Увага! Щоб зробити ваші заходи ще цікавішими та креатівнішими пропонуємо вам скористатися безкоштовними навчальними ресурсами від Amazon Future Engineer

Оскільки ініціатива Meet and Code просуває події, пов’язані з комп’ютерною наукою та технологіями, і приурочена до Тижня кодування ЄС, заохочуємо вас також подавати свої їдеї на EU Code Week, який цього року проходитиме з 14 по 27 жовтня.

 

Meet and Code Awards повертаються!

Цього року найкреативніші та найуспішніші події  отримають нагороди в трьох категоріях Meet and Code Awards. 

Нагороди присуджуються у трьох категоріях відповідно до Цілей сталого розвитку ООН:

  • Girls do IT! (Дівчата програмують) сприяє гендерній рівності, заохочуючи інтерес дівчат до кодування.
  • Diversity (Різноманіття) шукає інноваційні заходи, які розширюють можливості недостатньо представлених спільнот у цифровій освіті.
  • Code for the Planet (Кодуй для планети) поєднує програмування з екологічними діями для боротьби зі зміною клімату.


Як взяти участь у Awards

Успішно проведені події Meet and Code можна подати на нагороду з 1 жовтня по 10 листопада 2024 року. Три найкращі події (по одній у кожній категорії) отримають 3000 євро та визнання на церемонії вручення нагород Meet and Code. Дізнайтеся більше про нагороди тут.

 

Термін подачі заявок на участь у МАС 2024 триває до 30 вересня включно. 

Якщо у вас виникають питання, не вагаючись пишіть їх у коментарях до цього оголошення, а також перегляньте найбільш поширені питання та відповіді на них у розділі Часті запитання


Ініціатива Meet and Code фінансується Amazon і реалізується Haus des Stiftens gGmbH та TechSoup Europe спільно з мережевими партнерами в 25 країнах. Ресурсний центр ГУРТ є мережевим партнером в Україні, TechSoup Україна

_________________________________________________________________________

Приєднуйтеся до спільноти змінотворців ГУРТа в соцмережах:  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.