Про курс
“Підтримуємо тих, хто допомагає іншим 2.0.” — це другий онлайн-курс для представників громадських організацій та ініціатив, напрямками діяльності яких є психологічна підтримка. Курс складатиметься з трьох модулів та триватиме протягом трьох місяців.
Цього разу зосередимось на ключових аспектах, які впливають на стійкість, ефективність і розвиток організацій, що працюють у сфері психологічної підтримки. Вас очікують практичні тренінги з лідерства, командної взаємодії, антикризової комунікації та подолання стереотипів щодо психічного здоров’я. Також ви дізнаєтесь, як ефективно залучати фінансування через краудфандинг і як побудувати фінансову стійкість організації.
Цей курс стане в нагоді, якщо ви прагнете посилити свою команду, відчути більше опори в щоденній роботі та шукаєте нових підходів, які допоможуть працювати злагоджено, чутливо комунікувати й знаходити ресурси для стійкого руху вперед. Він для тих, хто шукає натхнення та простір для професійного зростання.
Для кого ця програма?
Для ініціатив, що розвивають проєкти у сфері психологічної підтримки. Запрошуємо менеджерів, координаторів, психологів і фахівців соціальної сфери, які консультують, проводять групи підтримки, терапевтичні чи арт-практики, а також інші формати.
Якщо ви були учасником минулого курсу – не хвилюйтесь, ви можете зареєструватися і на цей, оскільки теми тренінгів відрізняються!
Тривалість програми:
• 1 модуль “Лідерство і команда” – 3 та 5 червня о 17:00 - 19:00
Розвиток і згуртованість команди, ресурси лідера і лідерство в умовах невизначеності: як вибудовувати союзництво та довіру в команді, зберігати сталість цінностей у змінних умовах і підтримувати емоційну витривалість лідера та команди;
Медіація, управління конфліктами: як відрізнити медіацію від фасилітації, створювати безпечний простір для висловлення незгод та використовувати практичні інструменти для щоденної роботи з напругою.
• 2 модуль “Комунікації” – 8 та 10 липня о 17:00 - 19:00
Комунікації у сфері психічного здоров’я: як формувати меседжі для подолання стереотипів, обирати ефективні інструменти та будувати комунікацію навіть за обмежених ресурсів;
Негатив у комунікаціях: ризики, можливості, рішення: як працювати з негативом у публічному просторі, запобігати комунікаційним кризам.
• 3 модуль “Сталість” – 5 та 7 серпня о 17:00 - 19:00
Диверсифіковане фінансування для НУО: як будувати фінансову стійкість;
Краудфандинг для НУО: як успішно залучати підтримку спільноти.
Хто є тренерками програми?
Наші тренерки — досвідчені фахівчині, які допоможуть учасникам здобути практичні знання в галузі організаційного розвитку, комунікацій та психологічної підтримки.
Дедлайн подачі заявки – 29 травня 2025 року о 23:59
Форма для подачі: https://forms.gle/HBAMqVowDNdMeWwJ6
Наголошуємо на тому, що для кращого навчального процесу ми просимо обов’язково бути з включеними камерами та мати можливість включати мікрофон.
Ви можете відвідати будь-який модуль в межах курсу!
Курс створено в межах проєкту «Розширення стратегій, мереж та інструментів у галузі психічного здоров’я та профілактики вигоряння для громадянського суспільства в Україні» спільно з Araminta gUG та Офіс Дій.
Маєте запитання? Звертайтесь до нас поштою: [email protected] або в соціальних мережах (Instagram, Facebook).
Коментарі