
Запрошуємо представників та представниць регіональних медіа взяти участь у триденному тренінгу «Енергетична просвіта для журналістів 3.0», який відбудеться 9–11 липня 2026 року в Хмельницькому.
• практичні знання, інсайти та рекомендації від фахівців і фахівчинь енергетичної сфери;
• обговорення актуальних тем:
- сонячна та вітрова енергетика;- атомна енергетика;- біоенергетика;- енергія з відходів;- енергоефективність;- вплив енергетики на зміну клімату;- вплив війни на українську енергетику;
• візити на тематичні об’єкти Хмельницької області, зокрема унікальні локації;
• нетворкінг із журналістами та журналістками з різних регіонів України;
• можливість отримати премію 10 000 грн за підготовку власного матеріалу після завершення тренінгу;
• нові професійні контакти, цікаві знайомства та кілька днів поза щоденною рутиною.
• проживання в окремих номерах;
• харчування;
• компенсацію вартості проїзду (до 1500 грн);
• трансфер до об’єктів у межах Хмельницької області.
Коментарі