bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики та нові можливості для журналістів»
06.01.2015

Запрошуємо журналістів та редакторів  друкованих та електронних ЗМІ з Харківської, Полтавської, Сумської, Луганської областей до участі у дводенному тренінгу «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики та нові можливості  для журналістів».

Організатор – Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат». Партнерська організація у Харкові – Міжнародний інститут регіональної преси та інформації.

В якості тренерів проекту вступатимуть Сергій Сидоренко, редактор сайту «Європейська правда» та Анатолій Марциновський (Internews-Україна, «Газета по-українськи»).

Тренінг включатиме теоретичні, практичні заняття та обмін досвідом з експертами проекту. Учасники зможуть поглибити розуміння процесу євроінтеграції, підвищать свою поінформованість щодо різних аспектів тематики (економічних, політичних, візової проблематики тощо), а також отримають навички пошуку «європейських» інформаційних приводів, які цікаві місцевій аудиторії.

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам з інших міст за потреби буде забезпечено проживання у Харкові.

Для участі у тренінгу необхідно до 18 січня 2015 року заповнити он-лайн анкету та надіслати на електронну пошту   [email protected] (у темі листа зазначити «Тренінг») сканкопію супровідного листа від редакції, який свідчить про сприяння участі працівника у тренінгу.

Заявки приймаються за адресою.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.