bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Ефективне представництво прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб»

Представники громадських організацій запрошуються на дводенний тренінг з адвокації «Ефективне представництво прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб», який відбудеться 20-21 серпня в Дніпропетровській області та 26-27 серпня в Київській області.

Для участі в тренінгу в Дніпропетровській області, заповніть, будь ласка, анкету за посиланням.

Для участі в тренінгу в Київській області, заповніть, будь ласка, анкету за посиланням.

Тренінг орієнтований на лідерів громадських організацій та ініціатив, чия діяльність спрямована на допомогу внутрішньо переміщеним особам. Учасники отримають базові знання про стандарти Ради Європи та ООН в сфері прав людини та вдосконалять свої навички для ефективного захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб. Учасникам також буде презентовано дослідження «Вдосконалення національного законодавства України стосовно захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб», що містить ґрунтовний аналіз 21 теми стовно внутрішнього переміщення та охоплює ключові міжнародні стандарти та українське законодавство.

Тренінг проходить в рамках Проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Витрати на проживання, проїзд та харчування учасників покриває організатор.

Інформація про тренерів:

Тетяна Дурнєва - виконавчий директор Донецького Комітету виборців України, експерт з питань внутрішньо переміщених осіб Інституту суспільно-економічних досліджень. Має багаторічний тренерський та практичний досвід в сфері адвокації та захисту прав людини.

Світлана Ткаченко – керівник напрямку «Розвиток потенціалу громадянського суспільства» Донецького Комітету виборців України, тренер-консультант з розвитку громадських організацій. Має багаторічний досвід тренерської роботи, а також практичний досвід в сфері адвокації та запровадження механізмів участі громадськості в процесі розвитку громад.

Для участі в тренінгу в Дніпропетровській області анкету необхідно заповнити до 15 серпня.

Для участі в тренінгу в Київській області анкету необхідно заповнити до 18 серпня.

Після проведення конкурсного відбору організатори зв’яжуться з учасниками заходу за вказаними в анкеті контактами та повідомлять логістичні деталі тренінгу.

Додаткова інформація:

Ганна Христова, Керівник Проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні», ganna.khrystova@coe.int; роб. тел. (044) 303.99.14, внт.136;

Сваволя Ірина, Представник Проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні», iryna.svavolya@coe.int; роб. тел. (044)303.99.14, внт. 126

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.