bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Табір з розвитку звичок та характеру «EduChance» (Львів)

Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» запрошує студентів, випускників та молодих працівників віком 19-25 р. на унікальний табір з розвитку  характеру та навичок успішних людей з 22 по 29 серпня, 2016р. у Брюховичах, біля Львова.

Ціль табору “EduChance. Розвиток навичок та характеру”  – надихнути студентів та випускників з різних міст України до самоосвіти, цілісного розвитку особистості та щоденного вправляння у кожній з навичок успішної людини.

Програма складається із двох частин: формування корисних звичок та практичного застосування їх через командну роботу над соціальними проектами.

Кожен день табору – це тренування однієї із 7 навичок реалізованої особистості(за книгою С.Кові «7 навичок надзвичайно ефективних людей»): проактивність, кінцева ціль, визначення пріоритетів, стратегія «виграш-виграш», активне слухання, синергія співпраці та постійний саморозвиток.

Ми підготували індивідуальні та командні завдання на розвиток кмітливості, творчості та нестандартного мислення, мотузкові тренінги, похід у гори, гру з управління коштами Cash Flow, перегляд та обговорення тематичних відео TEDx, розмов та дебатів на актуальні для молодої людини теми.

Важливим практичним інструментом застосування звичок учасниками буде їхня командна робота над створенням ідей соціальних проектів. Разом із тренером учасники дізнаються як створити та реалізувати проект, а від наставників – активних учасників молодіжних та громадських організацій – отримають поради як вдосконалити придумані ідеї. Найкращі проекти отримають фінансування для їх реалізації від Соціальної ініціативи «Хтось не зробить!».

Табір триватиме з 22 по 29 серпня 2016 р., включає навчальні зустрічі, похід у гори, мотузкові тренінги та відпочинкову програму, триразове харчування та проживання у 2-та 3-місних номерах, доїзд зі Львова до місця проведення табору та у зворотню сторону.

Проект є соціальним (учасники покривають лише 25% всіх витрат табору). Вартість табору для студентів: 700грн., для випускників та працівників  – 800грн.

Останній день подання: 20.08.2016

Для участі у таборі: зареєструйтеся за тел. 067 361 24 30 

Організатори табору: соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» (проект Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ), Global Shapers Lviv HUB

Детальніше про табір на нашій сторінці у facebook

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.