bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадських активістів Донеччини та Луганщини навчать змінювати свої громади соціальними проектами

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг «Від ідеї до впровадження змін». 

Учасники навчаться визначати проблеми в громадах й шукати ідеї соціальних проектів для вирішення цих проблем, формувати мету, завдання, методи та графік реалізації проекту. Крім того, розберуть особливості формування бюджетів таких проектів, структурі проектних пропозицій, специфіці роботи з донорами. Особливу увагу під час тренінгу активісти приділять очікуваним результатам, моніторингу та оцінці проекту.

Головною метою тренінгу є спонукання учасників до фахової підготовки проектних пропозицій, спрямованих на ефективне вирішення проблем громад. У результаті проведення тренінгу учасники ознайомляться з поняттями соціальний проект та проектна пропозиція, особливостями підготовки проектних пропозицій відповідно до вимог донорів. Отримають практичні навички з розробки проектних ідей.

Навчатиме активістів міжнародний тренер-консультант Альона Доля.

Захід відбудеться 26 серпня (п’ятниця) з 10:00 до 16:00 у Краматорську. Місце проведення тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам додатково.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням.

Дедлайн подачі заявки 20:00 23 серпня 2016 року. 

Результати відбору будуть повідомлені до 24:00 24 серпня 2016 року.

Організатори забезпечують харчування учасників, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус або потяг у вагоні не вище класу купе) при наявності квитка до місця тренінгу та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка. Під час тренінгу учасники отримають роздаткові матеріали.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

Контакти

  • Донецька обласна організація «Комітет виборців України»
  • doo.cvu@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<