bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг з адвокації прав ВПО для лідерів громадських організацій Донецької та Луганської областей

Рада Європи в Україні запрошує лідерів громадських організацій на дводенний тренінг з адвокації «Ефективне представництво прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб».

  • 16-17 вересня - Донецька область
  • 18-19 вересня - Луганська область

Для участі в тренінгу представників організацій, що працюють в Донецькій області, заповніть, будь ласка, анкету за посиланням.

Для участі в тренінгу представників організацій, що працюють в Луганській області, заповніть, будь ласка, анкету за посиланням.

Заявки приймаються до 5 вересня 2016 року.

Після проведення конкурсного відбору організатори зв’яжуться з учасниками заходу за вказаними в анкеті контактами та повідомлять логістичні деталі тренінгу. Результати конкурсу будуть відомі після 10 вересня 2016 року.

Тренінг орієнтований на лідерів громадських організацій та ініціатив, чия діяльність спрямована на допомогу внутрішньо переміщеним особам. Учасники отримають базові знання про стандарти Ради Європи та ООН в сфері прав людини та вдосконалять свої навички для ефективного захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб (адвокасі). Учасникам також буде презентовано дослідження «Вдосконалення національного законодавства України стосовно захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб», що містить ґрунтовний аналіз 21 теми стовно внутрішнього переміщення та охоплює ключові міжнародні стандарти та українське законодавство.

Тренінг проходить в рамках Проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Витрати на проживання, проїзд та харчування учасників покриває організатор.

Інформація про тренерів:

Тетяна Дурнєва - виконавчий директор Донецького Комітету виборців України, експерт з питань внутрішньо переміщених осіб Інституту суспільно-економічних досліджень. Має багаторічний тренерський та практичний досвід в сфері адвокації та захисту прав людини.

Світлана Ткаченко – керівник напрямку «Розвиток потенціалу громадянського суспільства» Донецького Комітету виборців України, тренер-консультант з розвитку громадських організацій. Має багаторічний досвід тренерської роботи, а також практичний досвід в сфері адвокації та запровадження механізмів участі громадськості в процесі розвитку громад.

Контакти:

Ганна Христова, Керівник Проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні», ganna.khrystova@coe.int; роб. тел. (044) 303.99.14, внт.136;

Сваволя Ірина, Представник Проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні», iryna.svavolya@coe.int; роб. тел. (044)303.99.14, внт. 126

Контакти

  • Рада Європи
  • Ганна Христова, Керівник Проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні»
  • ganna.khrystova@coe.int
  • тел. (044) 303.99.14
  • внт.136
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<