bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Майстерня з форум-театру для ВПО та активісток Львівщини та Франківщини

21-23 жовтня київська ГО «Театр для діалогу» запрошує жінок-ВПО та активісток Івано-Франківської та Львівської областей зняти напругу, а також заявити про свої історії успіху та системні складності за допомогою форум-театру, відео-роліків та в експертній робочій групі. Останній день подання - 10 жовтня 2016 р.

афіша майстерні форум-театруНаша майстерня - це безпечний простір, в якому ви зможете спокійно розібратися в собі, а також спільно досліджувати такі питання: які проблеми лягають на плечі жінок у зв’язку з вимушеним переселенням? Яких рішень ми можемо добитися індивідуально, а що простіше змінити колективними зусиллями? Як рухатися до мирного суспільства з тієї ситуації, в якій ми на сьогодні опинилися?

Ми разом вирішимо, як можна покращити становище жінок, що пережили бойові дії та переселення, і зможемо заявити про це через постановку форум-театру, а також на круглому столі за участі місцевих активісток, журналісток та представників влади.

За результатами майстерні і показу форум-театру наша команда зніме відеороліки про те, як учасниці майстерні бачать проблеми жінок-ВПО та їхнє вирішення, як жінки можуть вплинути на розвиток спільнот та встановлення миру. Відеороліки будуть показані по всій Україні.

Умови: Участь безкоштовна і відкрита для жінок з досвідом вимушеного переміщення, що проживають у Львівській або Івано-Франківській областях, а також для місцевих активісток, суспільних та політичних діячок, журналісток та волонтерок, що працюють з ВПО.

Для участі заповніть анкету за посиланням до 10 жовтня включно.

Ми чекаємо на вас незалежно від вашої етнічності, політичних поглядів, віку, стану здоров’я та інших якостей. Ми також будемо раді бачити мам з дітьми.

Учасницям з інших міст організаторки відшкодовують вартість проїзду, забезпечують проживання у двомістних номерах та харчування в Івано-Франківську на час проведення заходів.

Контакт: Яна +380973618379.

Проект реалізовується в Сєвєродонецьку, Дніпрі та Івано-Франківську ГО “Театр для діалогу” за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. Партнером проекту в Івано-Франківську є громадський проект “Відкритий театр”.  

Відгуки учасниць наших майстерень та показів форум-театру:

Це можливість винести свої проблеми у суспільство, навчитися викладати їх коротко і доступно, а також вести діалог з аудиторією глядачів”, - вважає Тетяна, учасниця нашої попередньої майстерні, яка вимушена була переселитися до Ірпеня через бойові дії на сході України.

Форум-театр вчить не тільки говорити і слухати, але ще й діяти. Популізм, який у нас живе в тому, що ми тільки кажемо-кажемо-кажемо, зникає, коли ви пропонуєте не тільки проговорити, а й показати. Через дію ми бачимо, що в нас стається із тих слів, які ми говоримо, а що не приносить користі”, - вважає учасниця фестивалю форум-театру, представниця громадської організації “КримSOS” Міла.

Контакти

  • «Театр для діалогу»
  • +380973618379
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.