bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Науково-практичні семінари з методики викладання і вивчення англійської мови (Київ)

Ресурсний центр для викладачів англійської мови, що підтримується Посольством США в Україні, запрошує викладачів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, студентів і всіх охочих на науково-практичні семінари з методики викладання англійської мови (англ. мовою).

  • Учасники семінарів американського викладача-методиста Сенеки Раян, які відвідають 5 семінарів в період з жовтня по грудень 2016 року, отримають сертифікати.

Запрошуються всі охочі! 

Заходи з методики викладання і вивчення англійської мови

— П’ятниця, 21 жовтня, 16:00-17:30 «Сучасні стилі навчання, що сприяють зацікавленості й самостійності студентів»

Презентер:Сенека Раян, викладач-методист, стипендіат за програмою Держдепартаменту США

На цьому семінарі учасники розглянуть два різні стилі навчання “Station Teaching” та “Whole Brain Teaching”, які набирають популярність завдяки фокусуванню на самонавчанні й максимальному залученню студентів до процесу вивчення предмету. Учасники отримають досвід з перших рук про те, як працюють обидві практики та обговорять способи їх застосування на своїх заняттях.

— П’ятниця, 28 жовтня, 16:00-17:30 «8 чудових граматичних вправ, які спонукають студентів до спілкування»

Презентер:Сенека Раян, викладач-методист, стипендіат за програмою Держдепартаменту США

Вивчення граматики англійської мови може стати надзвичайно складним завданням для будь-якого студента. І хоча підручники при цьому абсолютно необхідні, вони містять обмежений набір вправ. На цьому семінарі із серії “8 чудових”, учасники розглянуть захопливі вправи, які спонукають студентів до спілкування з вживанням конкретних граматичних конструкцій.

Для участі у заходах зареєструйтесь, будь ласка, за телефонами: (044) 425-77-75, 067-2307619, або ел. поштою: etrc_kyiv@yahoo.com.

Семінари та клуби відбудуться в приміщенні  Ресурсного Центру за адресою: Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121. 

Детальна інформація на сайті http://www.etrckyiv.com/ та Фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/etrc.kyiv/events

Контакти

  • Ресурсний центр для викладачів англійської мови
  • etrc_kyiv@yahoo.com
  • (044) 425-77-75 / 067-2307619
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.