bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Антикорупційна медіа-школа (Слов’янськ)

ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» оголошує конкурсний набір до «Антикорупційної медіа школи в Слов’янську», яка відбудеться протягом жовтня-грудня 2016 року у м. Слов’янськ, Донецької області.

Метою Школи є підвищення професійних навичок журналістів, громадських активістів та блогерів з питань проведення журналістських розслідувань, громадського контролю за органами влади та лобіювання реформ на місцевому рівні в сфері охорони здоров’я та впровадження електронного врядування.

Програмою Школи передбачено 5 лекцій та інтерактивних тренінгів з питань факт-чєкінгу (fact-checking) в роботі ЗМІ, доступу до публічної інформації, відкритих даних (open data), децентралізації та моніторингу бюджетів на місцевому рівні.

Тренерами та лекторами Школи стануть провідні спеціалісти в цій сфері, відомі журналісти та громадські активісти.

До участі в школі запрошуються громадяни України, які:

  • є журналістами або громадськими активістами і працюють в Донецькій області;
  • зголошуються пройти повний курс навчання протягом всього терміну Школи;

Конкурсну анкету можна заповнити за посиланням.

Анкети приймаються до 23:59  15 жовтня 2016 року.

Проект «Прозорі бюджети міст Донбасу: протидія корупції та сприяння реформам в регіоні» здійснюється ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.