bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Повторна онлайн-консультація з написання заявки на конкурс малих грантів для Донеччини та Луганщини

Повторна онлайн-консультація щодо подання заявок на конкурс малих грантів для громадських організацій та ініціативних груп Донеччини та Луганщини відбудеться у п’ятницю, 28 жовтня о 16:00. 

Кожна організація може подати лише одну проектну пропозицію. Щоб допомогти громадським активістам якісніше підготувати свої заявки для подачі Донецька обласна організація «Комітет виборців України» консультує потенцйних учасників конкурсу щодо їх заявок. Через велику кількість бажаючих проконсультуватися та певну технічну пропускну спроможність онлайн-платформи ми проведемо повторну онлайн-консультацію, аби всі бажаючі мали можливість отримати відповіді на свої запитання.

До участі в повторній онлайн-консультації запрошуються представники громадських організацій та ініціативні громадяни Донеччини та Луганщини, які планують взяти участь у другому конкурсі малих грантів «Підтримка місцевих організацій громадянського суспільства та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні». Нагадаємо, що отримати гроші на реалізацію соціальних проектів зможуть громадські об’єднання або благодійні організації, що зареєстровані не раніше 2014 року в Донецькій чи Луганській областях; громадські об’єднання або благодійні організації, що зареєстровані у Донецькій чи Луганській областях у будь-який час, якщо їх населений пункт має до 100 тисяч населення; ініціативні групи громадян.

Детальніше про пріоритетні тематичні напрямки проектів, критерії відбору та особливості цьогорічного конкурсу читайте за посиланням: http://bit.ly/2cPMAVs

Повторна онлайн-консультація відбудеться у п’ятницю, 28 жовтня о 16:00. Учасники мають попередньо встановити на своєму комп’ютері програму TeamViewer та протестувати її роботу. Навчатиме громадських активістів міжнародний тренер-консультант Альона Доля.

Для участі в повторній онлайн-консультації потрібно заповнити онлайн-форму за посиланням.

Дедлайн для заповнення – 12:00 28 жовтня 2016 року. 

Зареєстровані учасники отримають посилання за яким відбуватиметься консультація на вказані під час реєстрації e-mail’и напередодні.

Захід відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України».

Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.