bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг з громадської діяльності для ВПО
03.11.2016

Відкрито набір на навчання для переселенців, які хочуть стати новими громадськими лідерами України. Проект реалізується громадською організацією «Блок Активної Молоді».

Дата та місце тренінгу: 12-13 листопада (Київ), (Одеса - дата уточнюється) , (Вінниця-дата уточнюється). Після реєстрації повідомимо персонально учасникам про дати заходів, які відбудуться  в Одесі і Вінниці.

Як відомо, ситуація на окупованих територіях, ще до початку війни характеризувався громадською пасивністю і невмінням жителів впливати на владу. Але зараз багато що змінилося. Люди хочуть ЗНАТИ  і ВМІТИ, багато хто готовий брати відповідальність.

Наше завдання навчити людей, які хочуть і готові діяти в своєму новому місті, своїй країні. Ми запрошуємо людей, які більше не хочуть бігти від окупантів і готові захищати свої інтереси. Бажають, що б подібні ситуації ніколи і ніде не повторювалися. Ми віримо, що володіючи потрібними знаннями, звичайні люди, зможуть впливати на владу і направляти її в русло ЇХ інтересів.

НАВЧИМО як стати громадським лідером і активно впливати на життя громади.

Як написати інформаційний запит, як подати петицію, як об'єднати однодумців, який є досвід успішних дій, як вести контроль за податками і багато іншого від найкомпетентніших тренерів в Україні. 

ЯКЩО ви знаєте НАВІЩО вам впливати на життя суспільства, ми навчимо ЯК це зробити. Для цього заповніть невелику ФОРМУ.

Навчання пройде в Києві, Одесі та Вінниці. У кожному місті буде по 3 тренінги.

Учасники семінарів відбираються на конкурсній основі. Витрати організатори беруть на себе.

Пріоритет для переселенців, можуть брати участь всі активні жителі України.

Для контактів і пропозицій: тел. +38 (068) 150-86-07 Пошта: [email protected]

Проект реалізується громадською організацією "Блок Активної Молоді" за підримки NED.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.