bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безкоштовне навчання жінок-переселенок у Полтаві

ГО «Інститут гендерних трансформацій» запрошує жінок з числа переселенців Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Черкаської, Кіровоградської та Сумської областей взяти участь в проекті «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини - жінкам внутрішньо переміщеним особам», який реалізується громадською організацією «Інститут гендерних трансформацій» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Дедлайн - 31 січня 2017 р.

В рамках проекту передбачається безкоштовне навчання жінок – переселенок, в тому числі англійській мові, проходження стажування на підприємствах успішних жінок –полтавок, участь у 3-х денному тренінгу з комунікативних технологій, навичок лідерства, та підприємницької діяльності, який відбудуться в лютому 2017 р. в м. Миргороді.

Для участі в проекті заповніть, будь ласка, реєстраційну форму за посиленням.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США

 

Контакти

  • 050-526-74-75
  • Олеся Кобзар
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.