bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Журналістика в умовах конфлікту

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у тренінгу для представників мас-медіа (включаючи новітні та блогерів), які працюють у зоні конфлікту на сході України, та/або  приділяють велику увагу питанням висвітлення конфлікту. Дедлайн - 7 листопада 2017 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Метою тренінгу є поширити передові світові практики «журналістики в умовах конфлікту» (Conflict sensitive journalism), надати учасникам знання та навички створення якісних медіа-матеріалів при висвітлюванні подій, роботі з різними групами безпосередніх учасників та постраждалих від конфлікту, опанувати навички безпеки при роботі на передовій, навчитися робити репортажі об’єктивно, незалежно, уникаючи мови ненависті та стигматизації. Учасники зможуть відпрацювати отриманні знання під час практичної частини заходу.

Тренінг буде проходити за участю експертів із Німеччини:

- пан Werner Sonne, шеф-редактор Берлінського бюро ARD-TV, експерт з геополітики та міжнародної безпеки, автор багатьох книг та публікацій (включаючи на тему воєнного конфлікту в Україні)

- пан Robin Lautenbach, телеведучий та кореспондент німецького ARD-TV, експерт з геополітики та міжнародної безпеки, автор серії документальних фільмів про процес об’єднання Німеччини, німецьку та польську внутрішню та зовнішню політику.

Перевагу на участь у тренінгу буде надано аплікантам з Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Дніпропетровської областей.

Тренінг буде проходити з 15 по 17 листопада 2017 року включно у місті Дніпро.

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/hQ1C4g4Fcgr3m37T2 до 07 листопада 2017 року. Про результати відбору буде повідомлено 08 листопада 2017 року на електронну адресу кандидата.

За додатковими питаннями та коментарями будь ласка звертайтеся за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Іноземних Справ Німеччини рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!».

Контакти

  •  runy.coordinator@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<