bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Зимова школа «ООН Резолюція 1325: Жінки. Мир. Безпека»

Громадська організація «Фундація прав людини»  оголошує набір учасниць Зимової Школи- Тренінгу «ООН Резолюція 1325: Жінки. Мир. Безпека» для лідерок громадських організацій, які працюють у царині правозахисту внутрішньо переміщених жінок у Львівській, Київській та Кіровоградській областях. Дедлайн - 12 січня 2018 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги 

Головною метою проекту є посилення голосу внутрішньо переміщених жінок на місцевому рівні через системне використання сили блогерства у соціальних медіа ресурсах.

Ключове завдання проекту: підготовка групи блогерів, які мають високу мотивацію реагувати на різноманітні суспільно-політичні процеси, які мають суспільний резонанс на місцевому або національному рівнях, шляхом висвітлення своєї позиції в форматі блогу (відео, аудіо чи текст).

Тривалість проекту - 6 місяців.

До участі у конкурсі запрошуються представники громадських організацій, які опікуються потребами ВПО, журналісти друкованих видань, онлайн-ресурсів, теле- та радіокомпаній, а також незалежні блогери-початківці.

 Вимоги до кандидатів:

- чітке бажання створити та розвивати блог на визначену тематику;

- наповнювати блог матеріалами не менше, ніж один раз на тиждень з 1 січня 2018 -30 травня 2018;

- приймати активну участь у просвітницьких заходах проекту у вашому регіоні;

-регулярно відвідувати «Blog Café» зустрічі у вашому місті;

Що: Зимова Школа- Тренінг «ООН Резолюція 1325: Жінки. Мир. Безпека» на 30 осіб

Коли: 22- 25 січня 2018

Де: Тренінг центр «Mama Cares»

Умови проживання: https://goo.gl/mXFuox

Процес навчання: https://goo.gl/yXDdz1   

Фінанси: Витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням та транспортом, будуть відшкодовані проектом за умови 100% відвідування занять протягом всіх чотирьох робочих днів.

Транспортні витрати будуть відшкодовані за умови подання оригіналів проїзних документів в обидві сторони, але не більше ніж на суму 600 гривень.

Як подати заявку: не пізніше 12 січня 2018, 12:00 годин, ви маєте: 

  • Заповнити анкету-  https://goo.gl/forms/3Pfcx4LqKPHAknEW2   
  • В анкеті є питання «Просимо надати перелік гіперпосилань на ваші блоги». Ви маєте надати приклад вашого особистого блогу у будь-якому форматі (аудіо, відео, текст). Будь-ласка, надсилайте виключно  гіперпосилання на ваші блоги. Комісія має чітко зрозуміти, що саме Ви розробили цей блог.

Рішення, щодо участі у Школі-Тренінгу, буде прийнято не пізніше 15 січня. У зв’яку з великою кількістю анкет, Конкурсна комісія зв’яжеться лише з відібраними кандидатами. 

Контакти

  • Громадська організація «Фундація прав людини»
  • http://www.uhrf.org/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так -1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.