bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Майстер-клас від Тетяни Трощинської «Маніпуляції vs Переговори. Як виграти більше?»

Редакторка Громадського радіо, журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» Тетяна Трощинська поділиться своїм досвідом. Майстер-клас відбудеться 20 квітня 2018 року з 19:00 до 21:00 в коворкінгу Freud House (Київ, вул.Костянтинівська, 21). 

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Тематика заходу

  • Чи завжди маніпуляції є частиною переговорів? 
  •  Маніпуляції, тиск, влада — як ми це відчуваємо в комунікації?   
  • Складні розмови: як уникнути маніпуляцій?   
  • Емоції та почутття — як про це говорити?   
  • Чи завжди можливо і потрібно домовлятись?

Тетяна Трощинська 7 років була заступником головного редактора ТСН на каналі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес». Є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи.  Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

Майстер-клас відбувається у рамках нової Програми Громадського радіо — «Маніпулятори», спецпроекту про вплив на поведінку людини у різних сферах життя, від спілкування в родині, реклами і медіа до політики. 

Вхід вільний. 


Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.