bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Відповідальність професії журналіста. Мова ворожнечі та масова свідомість» (Миколаїв)

Український кризовий медіа-центр запрошує ЗМІ Миколаєва та Миколаївської області до участі 18-19 червня 2018 року у дводенному тренінгу - «Відповідальність професії журналіста - стандарти за будь-яких обсставин? Мова ворожнечі та масова свідомість». Дедлайн - 13 червня 2018 року. 

Більше тренінгів у розділі Тренінги 

Захід відбудеться у рамках спільного півторарічного проекту Українського кризового медіа-центру та Естонського центру Східного партнерства, спрямованого на підтримку та зміцнення ЗМК у Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській та Донецькій областях. Проект передбачає проведення круглих столів, тренінгів для журналістів та студентів, організацію прес-турів та навчально-ознайомлювальних візитів для журналістів в Естонію та Бельгію.

У програмі тренінгу учасників очікує цікаве поєднання теоретичних викладів, відео-сюжетів, презентацій та практичних завдань на дотичні до наступних теми: робота журналістів в умовах конфлікту: психологічний аспект; конфліктно-чутливі теми та дотримання професійних стандартів; пропаганда як інструмент управління суспільною думкою; як розпізнати «мову ворожнечі» та уникати її у своїх матеріалах.

Під час тренінгу учасники отримають перекладений текст непересічної праці відомого іноземного науковця про вплив роботи журналістів на масову свідомість та його наслідки. Наголошуємо, що стаття вперше перекладена українською мовою (російської версії також немає).

Для участі потрібно заповнити анкету за посиланням до 12:00 13 червня 2018 року.

Підтвердження участі відібрані учасники отримають до 18:00 13 червня 2018 року.

Інформація про місце проведення та детальна програма заходу будуть надіслані додатково зареєстрованим учасникам.

Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, харчуванням, проживанням у готелі (для гостей із районів Миколаївської області) з 18 на 19 червня та відшкодовують вартість проїзду (автобусом чи потягом з області).

Найбільш активні учасники тренінгу будуть запрошені для участі у прес-турі до Києва. Це буде унікальна можливість відвідати органи державної влади та поспілкуватися з їх керівництвом, зустрітися колегами з київських ЗМК, народними депутатами, експертами, представниками громадського сектору та отримати ексклюзивні коментарі з актуальних питань, дізнатися про перебіг реформ в Україні та ін.

За результатами участі у тренінгу та прес-турі очікуються публікації у ЗМІ, які стануть додатковими критеріями для відбору учасників навчально-ознайомлюваних візитів до Естонії та Бельгії. Ці поїздки - виняткова можливість поєднати отримані теоретичні знання в Україні з найкращими практиками європейських держав, поспілкуватися з іноземними колегами, поділитися досвідом, отримати нові знання та навички.

Проект здійснюється за підтримки Державного департаменту США та Естонського центру Східного партнерства.

За додатковою інформацією потрібно звертатися до Юлії Тьоткіної (координатора напрямку УКМЦ по роботі з національними аудиторіями) за телефоном +38 067 791 59 20 або електронною поштою ytyotkina@gmail.com.

Контакти

  • Український кризовий медіа-центр
  • ytyotkina@gmail.com
  • +38 067 791 59 20
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.