bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Регіональний семінар «Східне Партнерство: не прогавити можливості» (Харків)

Політика Східного партнерства ЄС – це не тільки про стосунки на найвищому державному рівні, але й про розвиток громадянського суспільства та широкі можливості для співпраці. 

Коли: 21 жовтня 2019 року

Де: м. Харків

Політика Східного партнерства ЄС – це не тільки про стосунки на найвищому державному рівні, але й про розвиток громадянського суспільства та широкі можливості для співпраці. Як максимально ефективно скористатися цими можливостями, запрошуємо з’ясувати  під час регіонального семінару у Харкові!

Що таке Східне партнерство? Що об’єднує Україну та Азербайджан, Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову? Де шукати партнерів та ресурси для своїх проектів – в Україні, СхП та ЄС? Експерти дадуть відповідь на всі ці питання, а також розкажуть про:

  • двосторонній та багатосторонній формати співпраці
  • політичний діалог та безпеку
  • економіку та транспорт
  • контакти між людьми та гуманітарну співпрацю
  • можливості та умови членства в  Українській національній платформі Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

Для кого: для представників громадських організацій, органів влади та місцевого самоврядування, студентів-старшокурсників з Харківської, Дніпропетровської, Луганської, Донецької (контрольовані українським урядом території) областей.

Реєстрація: https://bit.ly/2lPXsJi 

Кінцевий термін подання заявок: 1 жовтня  2019  року.

Відбір учасників проводить комісія з представників Ради зовнішньої політики “Українська призма”, Міжнародного фонду “Відродження”, Проекту “Громадська синергія”.

Про результати відбору учасників буде повідомлено після 5 жовтня 2019 року.

Кава-паузи, обід та всі навчальні матеріали забезпечуються організаторами.

Учасникам з інших міст покриваються витрати на проїзд та проживання (1 ніч).

Організатори:

Рада зовнішньої політики “Українська призма”

Контактна особа:  Ольга Чижова, менеджер проекту, директор з комунікацій, Рада зовнішньої політики “Українська призма”, +38 093 57 88 405, chyzhova@prismua.org

Семінар підготовлений у рамках проекту «Мости Східного партнерства», що виконується  Радою зовнішньої політики «Українська призма» за фінансової підтримки Європейського Союзу  та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження»

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.