bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

27-28 вересня у Лисичанську відбудеться Інтенсив зі студентського активізму!

Кожен учасник/ця наших майстерень пам’ятає фразу “1,2,3 - дія!”

На запит учасників наших заходів ми створюємо можливості отримати інструменти, знання та навички для впровадження принципу “Нічого для та про нас без нас”, коли люди самі ведуть діалог про свої потреби та беруть участь у прийняття рішень про розподіл ресурсів.

Отже. Давно мрієш втілити у життя цікаву ініціативу у своєму університеті? Хочеш впливати на якість та зміст навчального процесу, але не вистачає потрібних знань та команди однодумців поряд? Не проблема.

Подавайся на інтенсив для студентів, організований в рамках співпраці громадських організацій «Театр для діалогу» та Українська асоціація студентів - UAS.

Впродовж двох днів у тебе буде можливість дізнатись про роботу ОСС, вплив на освітній процес та прийняття рішень, комунікацію з адміністрацією та побудову сильної команди. Тренери поділяться власним баченням успішних змін та розкажуть про кращі практики ОСС в Україні та можливості для студентів.

Не пропусти шанс приєднатися до команди змінотворців!

Тренінг відкритий для студентів, які навчаються у ЗВО Луганської області, будь-яких спеціальностей та року навчання!

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/cAeeLx7S6eFnm7deA до 22 вересня включно.

Поспішай, адже кількість місць обмежена.

З усіх питань щодо заходу звертайтеся до Яни Салахової за тел. 0506567520, theatrefordialogueua@gmail.com та Ліди Фесенко - 0939150872, lidafes11@gmail.com

Захід проводиться в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів в місцевих громадах» підтриманий KurveWustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.