bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Термін подачі заявок на Мейкатон «Розширення прав і можливостей жінок» продовжено до 28 жовтня!

Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє», Гараж 48 та Естонська Рада у справах біженців запрошують жінок взяти участь в Мейкатоні «Розширення прав та можливостей жінок» у Запоріжжі з 11 по 17 листопада 2019 р. Жінкам, які постраждали від конфлікту в східній Україні, пропонують навчитися новим навичкам та розробити бізнес-ідеї для того, щоб покращити своє матеріальне становище та підвищити якість життя. Заявку можна заповнити до 28 жовтня.

Мейкатон – це захід, де учасники навчаються новим навичкам, формують команди та розробляють нові ідеї бізнесу під керівництвом досвідчених менторів. На мейкатоні збираються разом представники, які володіють трьома різними вміннями – творці (майстри, кравці, в’язальниці, швачки), дизайнери (як ІТ – прототипів, так і звичайних речей) та натхненники (учасники, які мають гарну ідею, проте не мають практичних навиків для її втілення, натхненники бізнесу).

Протягом 7 днів жінки, які постраждали від конфлікту на Донбасі, мають можливість навчитися новим навичкам, розвинути свої бізнес-ідеї та створити новий життєздатний бізнес для того, щоб покращити своє матеріальне становище та підвищити якість життя.

Перші 4 дні будуть присвячені ознайомленню з різноманітними інструментами та машинами, а також навчаться, як презентувати свої ідеї. Після цього кожна команда розробить прототип протягом 3-х діб за допомогою менторів. Додатково учасники пройдуть семінар з дизайну, отримають навички, як створити власний веб-сайт та навчаться веденню бізнесу, зокрема, основи бухгалтерії та створення бізнес-плану.

Команди переможців, які будуть відбірані жюрі, будуть нагороджені грантом на створення бізнесу в сумі від 50 тис. грн. до 120 000 грн.

Участь у заході безкоштовна. Поселення та транспортні витрати будуть забезпечені для відібраних учасників. Протягом 7-денного заходу жінки, які мають дітей дошкільного віку, будуть мати змогу на час занять залишати їх з сертифікованим вихователем.  

Більше інформації на сайті www.garage48.org.

та сайті Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє»

http://www.ednist-fond.com.ua/project/empowering_women_makeathon_in_zaporizhzhia/

Останній день подачі заявки продовжено до 28 жовтня 2019 року.

Посилання на заявку:  https://garage48.typeform.com/to/mAsSUw

Контактна особа: Лідія Ємельянова
Телефон: 063-575-64-34
e-mail: [email protected]

Контакти

  • Контактна особа: Лідія Ємельянова Телефон: 063-575-64-34 e-mail: [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.