bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини» в Запоріжжі

Програма розвитку ООН в Україні спільно з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) та Центром прав людини ZMINA запрошує головних редакторів, заступників головних редакторів та відповідальних секретарів ЗМІ Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Херсонської та Дніпропетровської областей до участі в тренінговій програмі “Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини”. Дедлайн - 12 листопада 2019 року.

Протягом двох днів учасники навчатимуться, як протидіяти мові ворожнечі в умовах конфлікту, дотримуватися прав людини в медіадіяльності та як ЗМІ можуть бути центрами медіації у своїй громаді. У межах тренінгу буде оприлюднено результати соціологічного дослідження, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва в співпраці із Центром прав людини ZMINA, “Свобода слова та виклики для роботи журналістів в умовах збройного конфлікту в Україні”. Під час практичної частини тренінгу учасники навчатимуться використовувати сучасні цифрові технології для підвищення ефективності своїх медіамайданчиків.

Після проходження навчання учасникам, які активно впроваджуватимуть набуті навички, також буде запропоновано зробити навчальні візити Україною для вивчення кращих редакційних практик.

Коли? 28 – 29 листопада 2019 року.

Де? м. Запоріжжя.

Термін подання заявки: до 12 листопада.

Охочих узяти участь у навчанні просимо заповнити анкету: https://forms.gle/k2RvUPbvmgxSoooY7.

Участь у тренінговій програмі безкоштовна. Учасники, яких відібрали для навчання, отримають листа з підтвердженням від організаторів.

Тренінгова програма “Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини” започаткована в межах реалізації проєкту “Права людини для України”, що впроваджується ПР ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Контакти

  • Тетяна Шебуренкова
  •  tetiana.sheburenkova@undp.org
  •  +380977217673
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.