bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Політичні партії: що про них варто знати» (Дніпро)

ВГО «Інститут «Республіка» та ВІ «Активна Громада» запрошують 23 листопада активних громадян, представників громадських організацій, активних підприємців та ЗМІ на тренінг щодо політичних партій та їх функціонування.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Дата: 23 листопада
Час: 15:00-17:30
Місце: Дніпровська центральна міська бібліотека, етнокультурний центр (6-й поверх)
Адреса: вул. Воскресенська, 23

Захід націлений обговорити суть та ідею політичних партій, поглибити знання щодо створення та діяльності партій в Україні й за кордоном для порівняння. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Під час заходу тренер, політолог Дмитро Чернишов розкаже про політичні системи, відкриті та закриті списки, політичні партії та їх фінансування, про партійні списки і праймеріз. Також кожен з учасників за допомогою інтерактивних вправ отримає знання, які допоможуть розпізнавати справжні політичної партії від політичних проектів.

Попередня реєстрація на захід за посиланням

Клуби «Активної Громади» у містах – комунікаційний майданчик для обговорення ідей щодо розвитку міст та їх впровадження, отримання нової інформації про реформи, просвіти та залучення громадян до політичних рішень на місцях.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» має на меті активізувати та залучати громадян до участі у прийнятті рішень на місцевому та національному рівні задля розвитку добробуту громад. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Захід відбувається в межах проекту «Якісна інформація - якісний вибір», що виконується Інститутом «Республіка» в партнерстві з Громадським радіо за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

Контакти

  • Дмитро Чернишов
  • регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Дніпрі
  •  0508022289
  •  sp2016dnipro@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.