bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Антикорупційна школа: Dnipro 2.0. Другий модуль

ГО «Спільнота активної молоді – САМ» запрошує активну молодь для участі у другому модулі тренінгу «Антикорупційна школа: Dnipro 2.0», який відбудеться 16 листопада у Дніпрі. Дедлайн – 15 листопада 2019 року.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Другий сезон школи відкриває свої двері для всіх, хто готовий протидіяти корупції та викорінювати це системне зло нашої країни.

26 та 27 жовтня ми провели перший модуль Антикорупційної школи. На два дні 40 учасників поринули у справжнє антикорупційне середовище. Учасників тренінгу навчали спікери провідних антикорупційних організацій країни: Transparency International Ukraine, Prozorro, Clarity Project, BIHUS.info, Центр громадських розслідувань, Інститут розвитку регіональної преси та Громадський Контроль.

Тепер попереду другий етап школи. Куди ми запросили не менш крутих спікерів з YouControl, НАБУ і не тільки.

Гадаєте, якщо ви не були присутні на першому етапі, то не пройдете в другий? А от і ні! Головне бажання і заповнена реєстраційна форма на другий модуль.

Реєстрація за посиланнямhttps://forms.gle/e5a8hDmkyuX84hoh8

Коли? 16 листопада

Де? м. Дніпро, вул. Молодимира Мономаха, 17А, уприміщенні “Січеславської Просвіти” , 2 поверх.

Участь у проєкті є безкоштовною, організатори заходу забезпечують учасників харчуванням, але не компенсують проживання і проїзд.

Приєднуйтесь до наших молодих розслідувачів!

Деталі на сторінці організаторів у Facebook: https://www.facebook.com/go.sam.dnipro/
Та на події Антикорупційна школа: Dnipro 2.0. Другий модуль: https://www.facebook.com/events/3080762485273112/

При виникненні питань звертайтесь до нас у соціальних мережах, на пошту go.sam.dnipro@gmail.com або за номером телефону 0957031488 Ольга.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Боротьба з корупцією та проведення реформ на регіональному рівні”.

Контакти

  • go.sam.dnipro@gmail.com або за номером телефону 0957031488 Ольга.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.