bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародна стипендіальна програма Міського університету Нью-Йорка оголошує прийом заявок

Центр філантропії та громадянського суспільства Міського університету Нью-Йорка (NYCU) розпочинає прийом заявок на участь в Міжнародній програмі для старших стипендіатів 2020 року (Senior International Fellows Program). Дедлайн – 22 листопада 2019 року.

Більше можливостей для навчання та розвитку – у розділі «Тренінги»

Тривалість програми – один місяць, з 15 квітня по 13 травня 2020 року.

Основна частина фінансування Програми забезпечується Фондом Чарльза Стюарта Мотта. Розміщення стипендіатів здіснюватиметься в Центрі випускників Міського університету Нью-Йорка в центральній частині Манхеттена.

Програма призначена для працівників громадської філантропії старшого рівня, та осіб, відповідальних за прийняття рішень з будь-якого куточку світу, які прагнуть посилити спроможність громадянського суспільства. Перевага надаватиметься кандидатам, пов’язаним з фондами місцевих громад, організацями, що надають гранти на місцях, або організаціями, які підтримують розвиток фондів місцевих громад.

Програма надає можливість професійного розвитку шляхом участі в семінарах, зустрічей з практичними фахівцями третього сектору, досліджень на основі кращих практик, та застосування порівняльних методів. Сфера охоплення – фонди місцевих громад, місцеві практики надання грантів. Учасники програми підготують стратегічний документ та розроблять професійну презентацію для розповсюдження результатів роботи.

Питання щодо програми приймаюься на адресу cpcs@gc.cuny.edu.

Більше подробиць – за посиланням

Контакти

  • cpcs@gc.cuny.edu
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.