bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма стажування для нових лідерів запрошує учасників (США)

Центр філантропії та громадянського суспільства Міського університету Нью-Йорка (NYCU) оголошує прийом заявок на участь в Міжнародній стипендіальній програмі 2020 року для нових лідерів (Emerging Leaders International Fellows Program). Дедлайн – 20 січня 2020 року.

Більше можливостей для навчання та розвитку – у розділі «Тренінги»

Тривалість програми – десять тижнів, з 14 вересня по 20 листопада 2020 року.

Основна частина фінансування Програми забезпечується Фондом Чарльза Стюарта Мотта. Розміщення стипендіатів здіснюватиметься в Центрі випускників Міського університету Нью-Йорка. 

Сфера охоплення програми – фонди місцевих громад, місцеві практики надання грантів. Програма призначена для молодих фахівців, зацікавлених у посиленні громадської філантропії та нарощуванні спроможності місцевих організацій третього сектору. Перевага цьогоріч надаватиметься кандидатам із країн, недопредставлених у грантовому секторі США.

Стипендіати відвідуватимуть щотижневі семінари, вивчатимуть роботу ключових агенцій та фондів, зустрічатимуться з лідерами некомерційних організацій та вивчатимуть моделі фондів США та міжнародної спільноти. Під час програми, учасники реалізують індивідуальний дослідницький проект та розроблять професійну презентацію для розповсюдження результатів своєї роботи з рекомендаціями щодо розробки, адаптації або розширення грантових спільнот або з іншої затвердженої теми. Очікується, що ці рекомендації врахують різноманітність досвідів, а також політичні, соціальні, економічні та законодавчі умови в країнах походження стипендіатів.

Питання щодо програми приймаюься на адресу cpcs@gc.cuny.edu.

Більше подробиць та аплікаційна форма – за посиланням.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.