bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа соціального репортажу

Видання «Політична критика» запрошує на «Школу соціального репортажу». Участь у школі безкоштовна. Заявки приймаються до 1 березня.

Видання «Політична критика» запрошує молодих журналістів і журналісток, студентів та студенток, а також тих, хто хотіли б опанувати репортажний жанр і навчитися висвітлювати соціальні проблеми суспільства, на «Школу соціального репортажу». 

Ми пропонуємо навчитися писати про суспільні проблеми чи політичні реформи з перспективи тих, кого вони безпосередньо торкнуться. Надавати голос тим, хто його зазвичай позбавлений, але не втрачати при цьому бачення більш глобальної картини. Писати про теми, які часто обходять мейнстрімні ЗМІ, але які насправді є визначальними для країни та людей, що у ній мешкають.

Соціальний репортаж вимагає серйозного заглиблення у проблематику та роботи з мовою — не менше, ніж роботи з людьми. Тому щоб допомогти оволодіти ним, до участі у школі ми запросили досвідчених тренерів та тренерок:

Олексій Арунян — журналіст видання «Ґрати».

Максим Буткевич — координатор проекту «Без кордонів», правозахисник, медіа-тренер.

Катерина Сергацкова — головна редакторка виданнях «Заборона».

Ігор Бурдига — журналіст видань «Ґрати», Deutsche Welle.

Юліана Скібіцька — редакторка у «Забороні». Працювала у виданнях «theБабель», «Meduza», «Громадському».

Віталій Атанасов — журналіст, автор телегам-каналу «Цифровая тень» .

Дар’я Черніна — редакторка рубрики «телебачення» у «Телекритиці».

У рамках Школи відбудуться 3 дводенні сесії:
21–22 березня
25–26 квітня
23–24 травня

До участі у Школі будуть відібрані 10 людей. На час проведення сесій учасникам та учасницям не з Києва буде надано житло й оплачено проїзд. Результатом практичної роботи на Школі мають стати 2 репортажі від кожного учасника чи учасниці школи. Кожен текст буде опрацьований під час другої та третьої сесії разом з тренерами й опублікований на сайті «Політичної критики». За статті передбачені гонорари.

Для участі у Школі необхідно заповнити та надіслати нам анкету до 1 березня.
http://bit.ly/3bAJtN2.

Контакти

  • ukraine@politicalcritique.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.