bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкриті вебінари з пермакультури

Відкриті вебінари сертифікаційного курсу пермакультурного дизайну. Викладачі розкажуть про найбільш ефективні технології у пермакультурі, як вирощувати здорову їжу у великих містах і залучать вас до процесу дизайнерування.

Початок весни - традиційний час проходження теоретичної частини курсу пермакультурного дизайну. Але крім обов’язкових лекцій, вже традиційними стали безкоштовні додаткові вебінари від наших викладачів і експертів.

Цього року екстра заняття для вас проведуть:

17 лютого о 20 00. Тетяна Дінер. Біочар. Терра Прета. Чорнозем своїми руками.
“Все цивілізації існували, поки у них був гумус. Єгипетська, грецька, римська і багато інших цивілізацій загинули, коли їх ґрунти виснажились. Наша цивілізація піде тим же шляхом, якщо ми будемо не в змозі відновити і зберегти наш дуже тонкий родючий шар.” - Ф. Хундертвассер


24 лютого о 20 00. Тетяна Дінер. Глибинні взаємозв’язки людини, природи та космосу
Вступ в пермакультуру з точки зору світогляду та світоустрою. Закони природи впливають однаково на всі сфери нашого життя: від мікро- до макрокосмосу. Наука, філософія, духовний розвиток і город - це взаємопов’язані речі. Про те, як зробити так, щоб «важка праця на землі» перетворилася в задоволення, а життя на землі стало гармонійним.


2 березня о 20 00. Тетяна Дінер. Теорія вирішення винахідницьких задач у пермакультурі.
Ви не впевнені, що пермакультура працює або у вас вже був негативний досвід застосування якихось технологій?
На цьому вебінарі ми поговоримо про те, які інструменти та чому вони не працюють, і про правильне їх застосування в залежності від мікроклімату вашої ділянки.
Посилання на приєднання: https://zoom.us/j/452418559

17 березня 20:00. Ірина Казакова. Як виростити безпечну їжу у місті.
Де можна вирощувати їжу у місті та що для цього потрібно? Які фактори забруднення можуть діяти та на що саме вони впливають? Як зробити процес вирощування продукції у місті безпечним для вас і ваших близьких?
Посилання на приєднання: https://zoom.us/j/215951519

14 квітня 20:00 Валентина Мовчан. Пермакультурний дизайн екосадиби “Літній сад”
Особливості розробки пермакультурного дизайну на прикладі екосадиби у Великій Севастьянівці. Виклики і рішення. Долучайтесь до обговорення!

Посилання на приєднання: https://zoom.us/j/174999387

Слідкуйте за новинами на фейсбуці.

Контакти

  • perma.ukraine@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.