bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Практика написання проєктів. Від ідеї до дії.

У рамках MIND 4K - курс розвитку персональних навичок запрошуємо вас попрактикуватись у написанні проєктів та дізнатись про найефективніші інструменти при плануванні проєктної діяльності.

Тренер заходу: Інна Старчікова (Inna Starchikova) 
- генеральний директор Фонду «Молода Громада», досвід роботи в міжнародному управлінні проєктами понад 17 років, сертифікований фасилітатор програми «Active Citizens» (British Council), випускниця Senior International Fellows Program (The Graduate Center of The City University of New York) березень 2015 року. 

Під час тренінгу буде досить багато практики, а також ви дізнаєтесь про те, що можна назвати проєктом, які його складові, як визначитись з цілями, задачам та цільовою аудиторією та почуєте про важливі “фішки” при написанні проєктної заявки. Отже, чекаємо всіх, хто прагне реалізовувати якісні проєкти у своєму житті. 

Реєстрація на захід за посиланням: http://bit.do/mind4k 

5 березня 2020 р., час 17.00
м. Одеса, Жуковського, 8. КУ “Одеський муніципальний молодіжний центр”. 
Вхід вільний за умови реєстрації.

Подія у фейсбук: https://www.facebook.com/events/831796323990844/

Організатори курсу: Громадська організація “Територія участі” - NGO Territory of participation , за підтримкою КУ “Одеський муніципальний молодіжний центр”.

 

 

Контакти

  • ngotp.ua@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.