bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

БО «СОС Дитячі Містечка» Україна запрошує на безкоштовні вебінари від психологів

СОС Дитячі Містечка Україна продовжують серію просвітницьких та підтримуючих онлайн-зустрічей. Запрошуємо долучитись до пізнавальних консультацій від психологів, психотерапевтів, педагогів організації та зовнішніх експертів у сфері прав дітей.

Третій цикл вебінарів буде відбуватися з 06 по 10 квітня.

Розклад і теми:

06.04 об 11.00 «Формування позитивного мислення», спікер - Тетяна Федотова
06.04 о 16.00 «Як говорити з дітьми про хвороби, не піддаючи їх паніці», спікер – Олександра Квітко

07.04 о 13.00 «Онлайн-чаювання» – підтримуюча конференція для спеціалістів служб у справах дітей, ЦСССДМ, прийомних батьків та НГО, спікер Людмила Волинець

08.04 о 13.00 «Емоційне виснаження батьків та підлітків в умовах карантину», спікер - Катерина Тищенко

09.04 о 13.00 «Чи ви добре знаєте свою родину? – Так. – Ні. Потрібне підкреслити», спікер - Олексій Гелюх

10.04 о 15.00 «Форми та методи роботи з молоддю в умовах карантину», спікер - Наталія Литвинова

Для участі у вебінарах зареєструйтесь за посиланням:
https://forms.gle/ettKQzbZMaCpUyrt9
Щоб приєднатися до вебінарів, перейдіть за посиланням https://zoom.us/s/5155427115 або використайте код-ідентифікатор - 5155427115 на сайті https://zoom.us/

Більше інформації про вебінари та спікерів на фб-сторінці організації: https://www.facebook.com/sos.cv.ua/

СОС Дитячі Містечка Україна - благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки. Організація є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf). СОС Дитячі містечка Україна працює відповідно до конвенції ООН про права дитини та поширює її принципи.

СОС Дитячі Містечка – єдина організація в Україні, що комплексно підходить до проблеми сирітства, працюючи не лише з наслідками, а й над профілактикою. За 16 років роботи в Україні, завдяки організації понад 250 дітей отримали нові родини, понад 5 тис дітей залишилися у рідних сім’ях та отримують належне батьківське піклування, понад 80 тис дітей та дорослих отримали допомогу.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.