bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Жарт, що вбиває»

Громадська організація Fight For Right запрошує взяти участь у навчальному вебінарі «Жарт, що вбиває» 4-го червня о 19:00.

Зі самого дитинства ми знаємо - усе велике починається з малого. В ріку перероста дзвінкий ручай, дружба починається з усмішки, а копійка гривню береже. 

Однак з малих і на перший погляд незначних слів та вчинків у світі починаються і жахливі речі. Байдужість до анекдотів про жінок, булінгу щодо одногрупника з інвалідністю чи виправдовування нападників на ромські поселення також не минають безслідно. Усі ці прояви стають цеглинками у так званій “піраміді ненависті”. Концепцію піраміди ненависті запропонувала світові Антидискримінаційна ліга (ADL) - громадська організація, яка бореться з дискримінацією з 1913 року. 

Про шлях “від анекдоту до геноциду” та “піраміду ненависті” розповість Володимир Бєглов, голова правління Освітнього центру з прав людини у Львові, журналіст, поет та правозахисник.

Зареєструватись на вебінар можна тут: https://forms.gle/fmxkGepAndRuE9s18

Вебінар проходитиме з перекладом жестовою мовою.

Вебінар організовано в межах проекту «Fight For Right: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 Плакат Вебінару "Жарт, що вбиває"

Контакти

  • https://www.facebook.com/fightforright.ua
  •  info@ffr.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.