bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як зрозуміти, чи потрібні вам дослідження? | Школа Cedos

Як зрозуміти, чи потрібні дослідження саме вашій організації або проєкту? Чи є альтернативи? Для чого взагалі потрібні дослідження? 26 листопада, 10:00-13:00, Cedos запрошує вас на перший воркшоп у рамках Школи Cedos.
 
Дослідження точно потрібні в академічній сфері. Їх роблять і аналітичні центри. Але чи обмежується дослідницька діяльність лише цими сферами? Багато проєктів громадських організацій також передбачають дослідження. Тож як зрозуміти, чи потрібні дослідження саме вашій організації або проєкту? Чи є альтернативи? Для чого взагалі потрібні дослідження?
 
26 листопада, 10:00-13:00, запрошуємо вас на перший воркшоп у рамках Школи Cedos, де ми поговоримо про ці питання. Cedos вирішив поділитися власним досвідом та знаннями, аби допомогти іншим організаціям розвиватися, посилювати свої спроможності, реалізовувати нові проєкти і моніторити діяльність органів влади.
 
На воркшопі з’ясуємо:
  • що таке аналітичні центри, яка їхня роль в громадському секторі, та як вони взаємодіють з іншими сторонами;
  • як відбуваються дослідження у соціальних проєктах, у яких випадках їх доцільно проводити, у чому особливості досліджень, які роблять аналітичні центри;
  • яким є цикл публічної політики та потенційне місце проєктів і досліджень у ньому.
Окрім теоретичної частини, ми підготували і групові обговорення й завдання, які допоможуть познайомитись з іншими представни_цями громадського сектору, обмінятися досвідом, розглянути конкретні кейси і закріпити знання на практиці.
 
Тренер_ки:
Олена Сирбу, аналітикиня Cedos
Павло Федорів, аналітик, керівник проєктів Cedos
 
Подія відбудеться у додатку Zoom. Для участі необхідно зареєструватися: bit.ly/vorkshopy_shkolaCedos.
 
Дедлайн для реєстрації: 24 листопада. Посилання на подію ми надішлемо усім зареєстрованим напередодні події.
 
Долучайтесь до події у  фейсбуці.
 
Другий воркшоп у рамках Школи Cedos відбудеться 2 грудня: Як проводити кабінетні дослідження? | Школа Cedos. Ви можете зареєструватись як на окремий воркшоп, так і на обидва одразу.
 
Школа Cedos реалізується у рамках проєкту “Зміцнення організацій громадянського суспільства для підтримки реформ в Україні”, що виконується за фінансової підтримки Програми Matra Королівства Нідерланди.

Контакти

  • info@cedos.org.ua
  •  https://cedos.org.ua/
  •  https://www.facebook.com/CEDOS.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.