bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-захід для бізнесу та бізнес-об’єднань «Рішення для бізнесу: Критерії сегментації.»

Для кожного бізнесу важливо розуміти, хто є його клієнтами і як правильно з ними комунікувати. Не варто працювати для всіх. Важливо розуміти потреби своєї цільової аудиторії та власні можливості їх вирішення. Для цього використовується сегментація. Власне, застосовуючи принцип вибору цільової аудиторії, ми визначаємо, з ким хочемо працювати, для кого створюємо товари/послуги. Правильне виділення ринкового сегменту – половина комерційного успіху.

26 листопада в рамках «ЕСТАФЕТИ ДОСВІДУ – 10 РЕГІОНІВ УКРАЇНИ» відбудеться онлайн-захід Рішення для бізнесу: Критерії сегментації. Як знайти свого клієнта?  На заході ми поговоримо про те, як правильно вибрати сегмент необхідний саме для Вас і правильно визначати точки болю та потреби клієнта. 

Насичена та динамічна програма включає:

  • інформацію про можливості та ресурси, які регіональні бізнес-об’єднання Кременчука пропонують своїм членам;
  • розвиток навичок сегментації ринку правильно визначати точки болю та потреби клієнта; 
  • панельну дискусію власників бізнесу в Кременчуці для обговорення актуальних бізнес-трендів та успішних управлінських рішень;
  • розбір реальних бізнес-кейсів підприємців на базі стратегічних та маркетингових інструментів підвищення ефективності бізнесу.

 

Коли: 26 листопада.

Де: Онлайн-платформа ZOOM.

Для кого: для підприємців та лідерів бізнес-об’єднань.

Зустріч відбудеться за участі представників бізнесу та бізнес-об’єднань Кременчука.

 

Проект орієнтований на обмін досвідом, налагодження контактів та співпраці з представниками бізнесу та бізнес-об’єднань різних регіонів країни. Онлайн-захід відбудеться за участю підприємців та бізнес-асоціацій Кременчука. 

Подія відбувається в рамках ініціативи «Ефективні бізнес-об’єднання – спроможний бізнес – сильна країна», що реалізовується ГО Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).

Партнери заходу: Громадська організація “Інша Жінка” та Полтавська організація бізнесу.

 

Участь безкоштовна за умови реєстрації.

Реєструйтесь за посиланням та приєднуйтесь до участі, щоб разом розвивати український бізнес!

Контакти

  • Ірина Филипів
  •  моб.+380977524206
  • e-mail: iryna.fylypiv@bc-club.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.