bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Пройдіть опитування та отримайте фахову підтримку для вашої організації

Пройдіть опитування та отримайте фахову підтримку для вашої організації!

Друзі, ГО “Center for Euroinitiatives” запустили опитування для організацій і молодіжних працівників із Сумської, Луганської та Донецької областей. Ми хочемо виявити рівень впливу кризи від COVID-19 та визначити труднощі, з якими зіткнулися молодь, молодіжні працівники та організації під час епідемії коронавірусу. 

Заповніть просту анкету й отримайте консультаційну та менторську підтримку, можливість навчання на онлайн тренінгах з підвищення цифрової спроможності у роботі з молоддю й цікаві навчальні матеріали.

Для участі запрошуються:

молодіжні працівники із Сумської, Луганської та Донецької областей;

представники організацій, що працюють з молоддю (НУО, молодіжні центри, молодіжні відділи, молодіжні клуби, центри, молодіжні резиденції) із Сумської, Луганської та Донецької областей. 

За результатами опитування ми:

- створимо серії онлайн тренінгів для представників організацій, які працюють з молоддю в Сумській, Луганській та Донецькій областях щоб підвищити їх потенціалу у дистанційній і цифровій молодіжній роботі;

розробимо посібник для молодіжних НУО з рекомендаціями щодо організації роботи в інтернеті в період кризи.

Опитування триватиме до 31 грудня 2020 року.

Долучитися до опитування: http://bit.do/fLWBF

Проєкт “Цифрова молодіжна робота як антикризовий засіб” співфінансується Європейським Союзом. Його реалізує Center for Euroinitiatives у партнерстві Фундація “Простір” (Сєвєродонецьк) і Культурно-освітня платформа “Сенс” (Маріуполь) за підтримки Чорноморський фонд регіонального співробітництва німецького фонду Маршалла (BST).

#ПрямуємоРазом#MovingForwardTogether#digiyouthworkremedy#sumycei

Контакти

  • info@eu.sumy.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.