bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Клуб «Активної Громади»: «Партії: що про них варто знати?»

Напевно, ви знаєте більшість парламентських партій, серед яких - позапарламентські й свої місцеві. Проте, чи знаєте ви, що це за структура? Навіщо вона існує, які функції виконує та як побудована? І, головне, як закон впливає на партії, а партії на закон? Якщо вас це цікавить, запрошуємо взяти  участь у вебінарі: «Партії: що про них варто знати?». Під час заходу учасники матимуть змогу взяти участь в обговоренні, висловити свої думки на тему того, яким має бути новий проєкт закону «Про політичні партії». Ваша думка важлива, тому будемо раді почути її на нашому обговоренні.

ДАТА: 20 січня

ЧАС: 16:00-17:00

РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова за посиланням:  https://bit.ly/39rTDiQ

Посилання на вхід в ZOOM буде надіслане всім зареєстрованим учасниками та учасницям.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

ДЛЯ КОГО: запрошуємо долучитися до онлайн-клубу «Активної Громади» партійців, людей які займаються партійною розбудовою, депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, активних громадян та всіх зацікавлених осіб.

Під час заходу учасники та учасниці дізнаються:

  • Що таке політичні партії, та чим вони займаються?
  • На основі чого та в яких рамках існують та функціонують політичні партії в Україні?
  • Як громадяни можуть взаємодіяти із політичними партіями та як вони бачать політичні партії в майбутньому.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

За детальною інформацією звертайтеся:
Наталія Головач, координаторка ВІ «Активна Громада» міста Рівне.
Тел. +380 97 68 08 014
e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.com

Довідка. Захід здійснюється в рамках проекту «Активна громада: право вибору», який реалізовується Всеукраїнською Ініціативою «Активна Громада» Інституту «Республіка» за підтримки Національного Демократичного Інституту та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.