bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-треніг «Проєкти задля миру та безпеки з нуля: як реалізувати успішну ініціативу?»

Мета тренінгу - підтримати жінок у реалізації заснованих на найкращих практиках ідей у сфері миробудівництва та зменшення впливу COVID-19 на людську безпеку.

Дати тренінгу:
10 лютого - Луганська область
11 лютого - Запорізька область
12 лютого - Донецька область

Учасниці, які успішно пройдуть тренінг, отримають сертифікати.

Щоб отримати посилання на захід, будь ласка, заповніть цю форму: https://forms.gle/8NBJNkqyEKGugxiL7

Проєкт «Посилення людської безпеки жінок та підтримка їх участі у розбудові миру та діалогових ініціативах у відповідь на пандемію COVID-19 у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях» здійснюється Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Структури ООН Жінки в Україні та в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.