bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрита реєстрація на Школу універсальних редакторів 2021

Створити власне медіа, або вирости до головного редактора чи редакторки, або прокачати свої вміння в журналістиці — це не мрії, а приводи стати учасником чи учасницею Школи універсальних редакторів. Медіагрупа «Накипіло» за підтримки Deutsche Welle Akademie відкриває реєстрацію на ШУР-2021! Встигніть до 30 квітня.

Курс матиме чотири блоки: «Базова журналістика», «Базова редактура», «Медіаменеджмент», «Digital, аналітика, соцмережі», кожен з яких містить практичну частину. Детальніше про теми та спікерів можна прочитати у програмі.

Участь можна взяти, якщо вам уже 18 років і ви маєте досвід у журналістиці. Для цього потрібно заповнити форму, головне в ній — мотиваційний лист і відео. Ми відберемо 15 учасників для онлайн-співбесіди, а з них лише вісім потраплять до Школи. 

Не турбуйтеся про проживання та харчування, ми забезпечимо учасників комфортними умовами й будемо дотримуватися карантинних норм. Не зволікайте, ставайте універсальними!


Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.