bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Розпочато набір на тренінг «Діти та війна: навчання технік зцілення», Слов’янськ

Про навчання:

Участь у тренінговому курсі є безкоштовною.

Заявки приймаються тільки від жителів м.Слов′янськ Донецької області.

Особливості роботи:

  •  зустріч один раз на тиждень (по суботах);
  • тривалість 7 сесії (1,5 години з перервою).  
  • Заняття проходимуть у закритих групах від 10 до 15 людей.
  • Вік учасників: 18+

Учасники /ці тренінгу:

- знайомитеся з певними навичками психологічної самодопомоги, які поліпшать ваш нинішній стан і в подальшому допоможуть справлятися з будь-якими стресовими ситуаціями, страхами, тривогою, важкими почуттями. Програма є також профілактичної. На заняттях розглядаються нав’язливі думки і почуття, важкі спогади, порушення сну і прокручування в пам’яті того, що сталося. Учасники/ці навчаться більше розуміти себе і практикують техніки самодопомоги. Вони також вивчають феномен уникнення місць, людей і ситуацій, які нагадують їм про пережиті події, і вчаться керувати своїми страхами.

В ході програми розглядаються безсоння, неможливість розслабитися і сконцентруватися, навчитесь технікам релаксації і відновлення сну.

Програма “Діти і війна. Навчання технікам зцілення” розроблена фахівцями Інституту психіатрії (Лондон, Англія) і Центру кризової психології (Берген, Норвегія), а також переведена і адаптована Інститутом когнітивно-поведінкової терапії (Львів, Україна).

Програма схвалена Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №2 від 29 червня 2016 р засідання науково-методичної комісії з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти).

Реєстрація

Для участі в тренінгу обов’язково потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/yNRE8o1Hn3ASk4LC7 до 12:00 13 травня 2021 року. Кількість місць обмежена! Підтвердження участі та фінальну програму тренінгу відібрані учасники отримають до 19:00 14 травня 2021 року.

У разі виникнення питань: Карапетян Ліана +380508051220

Афоніна Євгенія +380669343414

Кінцевий термін заповнення анкети – 13 травня 2021 року.

За підтримки:

Благодійний фонд “Надія по всьому світу” в рамках благодійного проекту “Рука допомоги Україні”.

Контакти

  • Карапетян Ліана +380508051220 Афоніна Євгенія +380669343414
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.