bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Опанування основ бухгалтерського обліку – шлях професійного вдосконалення

Підвищення професійних навичок людей, які хочуть покращити свою конкурентоспроможність на ринку праці – одна з пріоритетних задач команди Громадської спілки «Центр освіти дорослих «Перший» з Мелітополя, яка наразі стає дедалі актуальнішою! 

Якщо ви давно шукаєте ефективні онлайн-курси для опанування бухгалтерського обліку, бажаєте розібратися з тонкощами ведення комплексного бухгалтерського обліку у малому та середньому бізнесі не виходячи з дому – то вас точно влаштує наша пропозиція - короткотерміновий онлайн-курс «Бухгалтерський облік приватного підприємця» (обсягом 30 годин).

Цьогоріч навчання на наших курсах для всіх учасників безкоштовне завдяки підтримці давніх партнерів Центру освіти дорослих «Пеший» - DVV International Ukraine.

Авторкою курсу є професійна тренерка Дар’я Трачова, досвідчена фахівчиня, професорка кафедри «Облік і оподаткування» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктор економічних наук, яка має великий практичний досвід як викладання (в тому числі – онлайн), так і безпосереднього ведення бухгалтерського обліку. 

До участі в освітній програмі запрошуються слухачі, які мають власну справу або лише бажають її розпочати. Бухгалтери, які не мали досвіду ведення комплексного бухгалтерського обліку у малому та середньому бізнесі.

Заняття відбуватимуться в онлайн-режимі на платформі Zoom.

Початок занять планується наприкінці червня.

Під час навчання будуть розглянуті наступні питання:

 - Підприємницька діяльність та її організація. 

 - Вибір системи оподаткування для приватного підприємця. 

 - Облік операцій на поточному рахунку ФОП. 

 - Розрахунки з покупцями і постачальниками. 

 - Заповнення первинних документів та їх реєстрація. 

 - Наймані працівники у приватного підприємця. 

 - Нарахування, виплата заробітної плати працівникам. 

 - Утримання податків. 

 - Програмне забезпечення для ведення обліку.

 

Запрошуємо всіх, кому потрібно опанувати основи бухгалтерського обліку!

Форма реєстрації на курс доступна за посиланням:  https://cutt.ly/buh_pp

Війна, вимушена евакуація одних членів команди та робота в окупації інших – не причина для того, щоб зупинити роботу Центру освіти дорослих «Перший»!

Завдяки небайдужим учасникам, нашим друзям та партнерам спектр освітніх програм Центру постійно розширюється та оновлюється. 

Долучайтеся і ви до великої команди поціновувачів освіти впродовж життя!

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.