bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-курс з сурдоперекладом «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи»

Повномасштабна війна…криза…невизначеність… Не всі громадські організації, у тому числі громадські організації людей з інвалідністю змогли продовжити ефективно працювати й реагувати на виклики нової реальності.

Працювати зараз не просто! Адже ми з Вами переживаємо дуже вимогливий і складний час. Але потрібно знайти сили і рухатися далі! Тому, давайте разом:

-       знайдемо сили для роботи в складних умовах, 

-       перебудуємо роботу громадських організацій,

-       будемо фандрейзити в період невизначеності,

-       створимо нові соціальні послуги,

-       будемо ефективно працювати з командою та волонтерами.

Хто ми? Ми, Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», розкажемо про те, що зробили самі. У нас немає готових рецептів – їх зараз немає ні в кого. Але є минулий досвід, є знання наші та колег з ГО-сектору, який ми зібрали у узагальнили для Вас. Давайте разом осмислювати, як зараз жити та працювати. І разом діяти!

Для цього запрошуємо Вас і Ваших колег і колежанок приєднатися до безкоштовного онлайн-курсу з сурдоперекладом «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи». Даний курс ми планували для ГО осіб з інвалідністю! Але, зараз, як ніколи, громадянське суспільство має йти шляхом формування суспільства рівних можливостей. У час війни допомагати та надавати послуги людям з інвалідністю може кожна громадська організація. Будувати інклюзивне суспільство  - одна з найкращих дій під час війни!

Цей курс – для того, щоб Ваша організація, Ваша команда, вийшла кризового  періоду з новими планами, з корисним досвідом та запасом міцності на майбутнє.

 

Навчальна програма курсу складається з 8 блоків:

- Вступ. (Загальна інформація щодо онлайн-курсу. Вчимося навчатися онлайн з максимальною користю для себе. Корисні поради).

- Кризи –виклики для кожного (Що таке гуманітарна криза. Кризи, з якими ми можемо зіштовхнутися.  Війна – виклик для мене і для всього суспільства).

- Як ГО людей з інвалідністю навчитися жити та працювати у новій реальності? ( Як адаптуватися до змін, які відбулися у житті. Як знайти точки опори та пережити важкі часи, незважаючи на страх та повну невизначеність. Що таке втрата контролю та як навчиться фокусуватися на тому, що ми можемо контролювати).

- Оптимізація команди ГО ( Продовження роботи ГО в кризовий час. Як виснаження послаблює ентузіазм команди щодо нових змін. Як подолати паніку та страх в колективі ГО. Робота з негативними наслідками стресу у команди ОГС осіб з інвалідністю. Як працювати зі спадом мотивації. Посилення комунікаційного потенціалу).

- Оптимізація діяльності ГО (Зміна фокусу діяльності та оптимізація роботи під час війни. Стратегічне планування в період невизначеності. Операційний менеджмент в період невизначеності. Фандрейзинг в період невизначеності. Закладаємо інституційні витрати у проєкт).

- Нові соціальні послуги в умовах нової реальності (Закордонний досвід щодо запровадження нових соціальних послуг. - Виявлення потреб громади та створення власних альтернативних послуг).

- Волонтерство в умовах кризи (Як за допомогою волонтерства формувати нові життєві перспективи.  Попередження та подолання емоційного вигорання під час волонтерської роботи).

- Підбиваємо підсумки. 

У межах курсу передбачено супровід і зворотній зв’язок, менторську та консультаційну підтримку, які допоможуть громадських активістам і активісткам адаптуватись у нових умовах і зробити роботу громадських організацій людей з інвалідністю більш ефективною, надавати якісні послуги людям з інвалідністю. Після проходження курсу можна отримати сертифікат.

 

Хто може взяти участь:

Представники/ці громадських та благодійних організацій людей з інвалідністю, зокрема УТОГ та УТОС з різних регіонів України, а також представники/ці організацій, які надають послуги особам з інвалідністю та членам їхніх родин. Також запрошуємо представників і представниць громадських організацій, які у своїй діяльності реалізують політику рівних можливостей.

Для участі в навчанні потрібно заповнити форму за посиланням

Приєднуйтеся! Саме зараз ми закладаємо фундамент як для свого майбутнього, так і для майбутнього України! Віримо, що разом ми впораємося!

За довідками звертайтесь: [email protected]

 

Проєкт ГО «Паросток» «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи» відбувається за підтримки програми “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.